Аз имам един въпрос

• 4ove4encence
      4ove4encence
      Бронз
      Аз имам един въпрос - като мина теста, като си дам сметката и какво друго трябва да направя, за да получа 50$? Трябва ли да дам и аз някакви пари или ги получавам напълно безплатно. И мога ли да играя безплатно във фултилт и по този начин също да събирам точици мочици?
  • 9 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей 4ove4encence,

Добре дошъл във форума на PokerStrategy.com!

За да ти изпратим $50 е необходимо да ни посочиш твоята покер сметка в Full Tilt Poker, която трябва да е създавана с наш бонус код PS150..... и освен това трябва да въведеш информация за себе си - име, адрес и възраст.

Не е необходимо да депозираш твои пари, за да получиш безплатния начален капитал от $50. Той е напълно безплатен. С началния капитал можеш и трябва да играеш във Full Tilt и ще събираш както Full Tilt Points, така и http://bg.pokerstrategy.com/rewards/

Ако имаш и други въпроси, не се колебай да питаш тук или на Помощ, където колегите ми отдела за облсужване на клиенти ще ти отговорят.

Поздрави,
      Станислав
    • naariyah
      naariyah
      Бронз
      Здравейте. Нов съм във форума и се надявам да ме извините ако не пиша на правилното място, но не ми се иска да отварям нова тема за незначителен въпрос като моя. Става въпрос за потвърждението на личните данни. Там е работата, че регистрацията ми в сайта ви е с настоящия ми адрес, а не този от личната карта. Просто не знаех за това условие, а доколкото разбрах, няма да имам втори шанс ако бъда отхвърлен. Не мога да прикачвам сметки на конкретния адрес, защото съм под наем и не пристигат на него, нито да коригирам данните си в сайта. Въпроса ми е има ли алтернатива в случая...Доколкото разбирам, цялата идея е заради законите за хазарта и пълнолетието, не е необходимо да доказвам че не съм бездомен, нали? Няма ли начин чрез кредитни карти, банкови сметки, нещо подобно. Разбира се, снимка на засмяната ми физиономия и лична карта ще пратя, но за адреса какво да направя. Естествено, остават вариантите за нов акаунт или PhotoShop, но не мисля, че това трябва да е начина. Предварително благодаря за информацията...
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Мисля че няма да има проблем,стига всичко останало да съвпада с информацията която си попълнил.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Първоначално публикувано от naariyah
      Здравейте. Нов съм във форума и се надявам да ме извините ако не пиша на правилното място, но не ми се иска да отварям нова тема за незначителен въпрос като моя. Става въпрос за потвърждението на личните данни. Там е работата, че регистрацията ми в сайта ви е с настоящия ми адрес, а не този от личната карта. Просто не знаех за това условие, а доколкото разбрах, няма да имам втори шанс ако бъда отхвърлен. Не мога да прикачвам сметки на конкретния адрес, защото съм под наем и не пристигат на него, нито да коригирам данните си в сайта. Въпроса ми е има ли алтернатива в случая...Доколкото разбирам, цялата идея е заради законите за хазарта и пълнолетието, не е необходимо да доказвам че не съм бездомен, нали? Няма ли начин чрез кредитни карти, банкови сметки, нещо подобно. Разбира се, снимка на засмяната ми физиономия и лична карта ще пратя, но за адреса какво да направя. Естествено, остават вариантите за нов акаунт или PhotoShop, но не мисля, че това трябва да е начина. Предварително благодаря за информацията...
      Здравей naariyah,

Подобен документ трябва да изпратиш, ако ти е бил поискан изрично от отдела ни за сигурност, като засега можеш да изпратиш снимките, с които разполагаш в момента на твоя документ и снимката, на която държиш своя документ.

В случай, че ти е бил поискан документ за потвърждаване на твоя адрес, то трябва да изпратиш сметка от настоящия си адрес или снимка на договора, който си сключил за наем, за да потвърдиш местожителството си.

Поздрави,
      Иван
    • naariyah
      naariyah
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор. Ще изпратя снимките с документите, да се надяваме, че престъпната ми физиономия ще свърши работа, ахха...В случай на проблем, ще се обърна към съпорта. Приятна работа...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Желая ти успех, naariyah! надявам се да те виждаме често във форума! Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • naariyah
      naariyah
      Бронз
      Мерси за късмета, а колкото до масите, там жъна успехи от години...поне до първата бутилка уиски, ахахаха...Е, на покер масите обаче най-вероятно вместо инвестиции в алкохол, ще инвестирам в брадати мароканци и бледи младежи с прашни статистики за разиграванията, хахаха...
    • 4ove4encence
      4ove4encence
      Бронз
      При мен възникна едно малко проблемче - минах теста, но не знам къде да въведа бонус кода, освен това имах регистрация във fultilt, а софтуера бях изтеглил от сайта им. И възникна грешка при 50-те долара. Получих съобщение, ето част от него: "За съжаление не успяхме да преведем началния капитал на покер сметката ти във Full Tilt Poker, защото тази сметка не е била създадена с нашия линк за изтегляне или си използвал грешен бонус код, например - PSVIP. Няма как тази сметка да се тракне към PokerStrategy.com на този етап."
      Все пак изтеглих софтуера от pokerstrategy, но трябва ли да правя нова регистрация и не знам всъщност къде се въвежда бонус кода (пак казвам, не съм го въвел все още :) ).
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Както изрично сме подчертали, безплатния ни начален капитал е само за играчи без предишна регистрация в залата. За съжаление това означава точно това, което са ти отговорили от отдела за обслужване на клиенти, а именно че няма как да получиш безплатния си начален капитал във Full Tilt Pоker. Не се опитвай да правиш нови регистрации, тъй като това е против правилата на залата и ще затворят и двете ти сметки.
      Тъй като Full Tilt Poker е единствената за момента зала, в която можеш да получиш началния си капитал, това означава че ще се наложи да изчакаш, докато сме готови с нова зала, в която да го получиш. Като алтернатива, винаги можеш да депозираш в някоя зала по твой избор и да отключиш образователното ни съдържание - Покер зали.

Ако имаш други въпроси, не се притеснявай да попиташ и с удоволствие ще ти помогнем.

Поздрави,
      Камен