Лаптоп за покер

• 12 отговора
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      17` на 15 може и да не виждаш залозите :D
      и гледай да е със силна конфигурация,защото ако ползваш HEM и отвориш 4-6 маси може и да забие а е тъпичко когато стане така.
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Аз съм с 15 и съм доволен от него. Малък е и може да си джиткаш навсякъде с него. Батерията му държи дълго все още, пълен е с прах и процесора загрява до 75-80 градуса редовно и мисля че може да ме остави всеки момент / ако само посмее ще му причиня огромна болка /. Зависи от това до каква сума можеш да си позволиш да отделиш и какво предпочиташ повече :) Най-добре за мен си е лаптоп+монитор или комп +2 монитора :D
    • achko
      achko
      Бронз
      17 инчовия можеш да го наречеш лаптоп дотолкова че може да се мести от едно бюро на друго :) Ако пътуваш насам натам повярвай ще ти дотежи!
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Ако е специално за покер си вземи един 22" ПС.
    • cekata128
      cekata128
      Начален
      Na kompiutur e po-dobre. PS: Sry za latineca :(
    • BattleHunter
      BattleHunter
      Треньор
      Треньор
      Независимо какъв лаптоп си вземеш, бих ти препоръчал горещо да вземеш и допълнителен монитор към него, който като цяло не е проблем да се носи наляво надясно в багажника на кола, но е незаменим когато дойде време за същинския грайнд.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей cekata128 и добре дошъл във форума на PokerStrategy.com!

Ще те помоля занапред да пишеш на кирилица, тъй като това се изисква от форумните правила! Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш този -> линк.

Можеш да се представиш на общността в този раздел -> Представи се!

Поздрави,
      Христо
    • VeskoFC
      VeskoFC
      Бронз
      спрях се на 15" лаптоп + монитор имам въпрос относно резолюцията
      след като на лаптопа 1366 x 768, а на монитора 1920 x 1080, като ги свържа максимума на която ще мога да играя 1366 x 768 ли ще е
    • punkbg
      punkbg
      Бронз
      Не, максимума ще ти е 1920х1080. С малко настройки ще можеш дори да играеш на двата монитора, като не знам колко удобно би било с различни размери.
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      При мен монитора не може на по-голяма резолюция от лаптопа, което е доста неприятно, мисля че това се дължи на факта, че лаптопа ми е малко стар вече, пълен е с прах и уиндоуса е стар и скапан. Все пак мисля, че може да се прави и на по-висока резолюция, зависи от видео картата ти.
    • vico92
      vico92
      Бронз
      Много зависи от видео картата.Поиграй си малко с настройките и ще разбереш.Най-вероятно на единия монитор ше си играеш на по-ниската резолюция а на другия ше си играеш на 1080р.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от punkbg
      Не, максимума ще ти е 1920х1080. С малко настройки ще можеш дори да играеш на двата монитора, като не знам колко удобно би било с различни размери.
      Може да се настрои да работят и двата, всеки на максималната за него резолюция. Важното е видеокартата да ги поддържа и двете. ;)
      Т.е ако видеото поддържа 1920х1200 и нагоре, няма да има никакви проблеми. Важно е също така да види какви изходи има - dvi + hdmi би било хубаво.

Първоначално публикувано от PetChoveka
      мисля че това се дължи на факта, че лаптопа ми е малко стар вече, пълен е с прах и уиндоуса е стар и скапан.
      Дължи се на факта, че видеокартата ти е слаба. ;)

Поздрави,
      Христо