Мишка + пад (голямото търсене)

• GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      След дълга служба пада ми и мишката, почват да ме притесняват.
      МХ500 + Steelpad 4D :f_love:

Поръчах си един razer sphex въпреки, че не съм голям фен на компанията. С какви мишки играете покер? За мен задължително е palm grip и се бях спрял на MX1100 с две АА батерии - издържат по 6 месеца, но никъде не мога да намеря мишката и сега се чудя какво да си взема. Моя мишок си е все още жив така, че не ми трябва супер спешно, но само днес направих 1 мисклик заради него и още повече му се ядосах.
  • 73 отговора
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Ето ги моите,които засега ми вършат добра работа,но след време ще ги сменя,защото обичам аксесоарните промени :f_cool:

• Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз

+

Но това разбира се защото съм зарибен геЙмър :)
      Пък и ми=ката + пада нямат и 100лв така , че е перфектната комбинация и за игри и за покер и за всичко ! :)
    • xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      Logitech G9 !!! Аз съм с такава от около 2 години и това несъмнено е най - хубавата мишка която съм хващал :)

P.S. Май все още е доста скъпичка ..
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от xperteNWE
      Logitech G9 !!! Аз съм с такава от около 2 години и това несъмнено е най - хубавата мишка която съм хващал :)

P.S. Май все още е доста скъпичка ..
      +1 Това е марката ще се отнаася за мишки!
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      моята е logitech MX610 многофункционална мишка за лява ръка ,страшно удобен дизайн и не харчи батериите бързо
      [img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSlzVt3G2slyWx_4eefcsuJBqriBTlEsA8IcXrK9mPUbpDoZTnyeA[/img]
      [img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0Mw7vYLmpH50e42iZtsKNG8QUdOnbhcrdrmesrXKqJVy3uIKJ[/img]
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Oткакто зарязах Logitech и минах на A4tech съм много доволен! :] По-евтини, по-удобни, по-добри! (за по-издръжливи не знам, тъй като я ползвам само от около половин година)

П.с. Не си купувай мишка с батерии, ако мислиш да играеш и игри. Казвали са ми, че има забавяне.

Поздрави,
      Христо
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      и аз съм със X7 но не знам защо не си прилича със по-горните,чисто черна е,и покритието и е като шкурка :D (не е чак толкова грапаво но е доста удобно)

и със пад на Х7
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      [spoil
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Тази нe e от офиса, но е от новото ми работно място, а именно оттам, където правя тренировките (някой днес ме помоли да го снимам), и наистина изглежда странно:

:f_love:
      Кой ще познае мишката и пада(второто май е много лесно) :)
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      мишока мяза на Razer
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от xwink93
      мишока мяза на Razer
      Браво!

Razer Imperator, най-добрата ми мишка досега :heart: :heart:
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      знаех си :D
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      ЕЕ darko баровец си :f_cool: И аз мечтая да се обзаведа с Razer,но това като стана от беден на богат студент :D Засега X7 :P
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Злато
      Определено мишките на Razer са много добри и удобни. Хващал съм доста и определено Death Adder, Mamba, Imperator са супер, независимо какво правиш и играеш. Падове също има и то на прилична цена.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от 7Lucker
      ЕЕ darko баровец си :f_cool: И аз мечтая да се обзаведа с Razer,но това като стана от беден на богат студент :D Засега X7 :P
      Просто след месец тежък грайнд и слагане на лед на дясната китка през вечер разбрах, че мишката ми е един от най-важните аксесоари :evil: На всичкото отгоре малко се прецаках, тъй като Razer Naga ми харесва повече като идея (по-удобна е и за покер с тези бутони отстрани), не ми харесваше само издутината отдясно за сметка на Imperator-a, който е най-удобното нещо което съм хващал в ръка (е, почти :s_biggrin: ), затова и си го купих. Няколко следмици след това излезе Razer Naga Epic, и каква изненада, освен възможността за безжичие, каквo и е новото?

Различни "издутини" отдясно :s_cry: :s_cry:

Падът е Steelpad QcK май, идеята е че са страшно евтини за качеството, което предлагат, а и тъй като е пад и аз съм супер немарлив, трябва да се сменя на няколко месеца ткаа и така :facepalm:
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Аз имам най-обикновена мишка за 10лв. и не ползвам пад. :D :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от xwink93
      и аз съм със X7 но не знам защо не си прилича със по-горните,чисто черна е,и покритието и е като шкурка :D (не е чак толкова грапаво но е доста удобно)

и със пад на Х7
      Не обичам да давам много пари за мишки от времето, когато ме убиваха на CS. Като я изджаскам няколко пъти в бюрото и откаже... :)

Иначе Х7 за цени от 25 до 30 лв са перфектния избор - удобни и за грайнд и за гейминг.

Ето я моята:

Покритието е като шкурка (но по удобно). Пад не е нужен, ако имаш нормално бюро. От бутончето над скролера можеш да си сменяваш степените на бързина без да бъркаш из опциите.

Поздрави,
      Христо
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      X7 + Steel pad, по-добра комбинация надали има.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Първоначално публикувано от theworldleader
      X7 + Steel pad, по-добра комбинация надали има.
      има повярвай,но на нас смъртните и това ни стига :D
    • tottycska
      tottycska
      Бронз
      http://www.youtube.com/watch?v=CWjj--vJ4rI

check this out ;-)

Мишката е Cyborg Rat 7