50$ лична карта !?

• Daipara
      Daipara
      Начален
      здравейте мой приятел ме запозна със pokerstrategy онлайн училището ви за покер и спечелих 50$ но сега искате да ви пратя копия на личната ми карта! несъм сигурен,че имате право да притежавате такава имформация, а и че искам да ви я предоставя! На него и на още няколко мой познати не сте искали такива копия което още повече ме заинтригува! ако имате някакъв друг вариант за проверка на самоличността ще е добре да ме запознаете с него, но копия на личната ми карта немисля да ви предоставя :)
      мерси за разбирането!
      Филип Перейра 28г.
      :)
  • 15 отговора
    • GoldenTeacher
      GoldenTeacher
      Начален
      Аз пък пратих снимка от личната си карта , но въпреки това ми казаха че немога да взема тези $50 ... причина хммм никoй нищо не казва ... там е работата че всичко ми е точно снимка на която съм аз + личната ми карта и лична карта отпред и отзад ..

P.S. btw бих се радвал ако някои ми обясни защо се получава така :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Daipara
      здравейте мой приятел ме запозна със pokerstrategy онлайн училището ви за покер и спечелих 50$ но сега искате да ви пратя копия на личната ми карта! несъм сигурен,че имате право да притежавате такава имформация, а и че искам да ви я предоставя! На него и на още няколко мой познати не сте искали такива копия което още повече ме заинтригува! ако имате някакъв друг вариант за проверка на самоличността ще е добре да ме запознаете с него, но копия на личната ми карта немисля да ви предоставя :)
      мерси за разбирането!
      Филип Перейра 28г.
      Здравей Филип,

Разбираме, че се страхуваш за личните си данни, но бих искала да ти обърна внимание на няколко неща:

- Това е стандартна проверка на самоличността, която може да ти бъде изискана както от нас, така и от покер залите
      - Документите се третират напълно конфиденциално, само от избрани служители, и се изтриват след проверката на самоличността
      - Ние използваме защитен сървър, така че твоите документи да не бъдат използвани от никого другиго и за нищо друго
      - Щом ти е поискан документ за самоличност, няма друг начин за потвърждаване на сметката ти.

Можеш сам да се убедиш във форума, че няма от какво да се притесняваш - и други играчи са изпращали документи и никой не е имал горчив опит с това.

Все пак, решението е твое - ти все пак можеш да се възползваш от нашите предложения, без да се налага да изпращаш лични документи. Просто трябва да направиш минимален депозит в една от партньорските ни покер зали и тогава пак можеш да използваш изцяло PokerStrategy.com :)

Поздрави,
      Надя
    • GoldenTeacher
      GoldenTeacher
      Начален
      .
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей GoldenTeacher,

За съжаление не можем да ти кажем каква е причината за отказа: това напълно би обезсмислило цялата ни процедура за проверка.

Съжалявам, че ти е бил отказан началния капитал, но съм сигурна, че колегите са имали причина за това.

Поздрави,
      Надя

П.П. Ще преместя темата в секцията Въпроси - начинаещи, защото там пасва по-добре.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте GoldenTeacher и Daipara,

Добре дошли във форума на PokerStrategy.com! Казвам се Станислав и съм един от мениджърите на българската общност.

Изпращането на документи за самоличност е част от проверката ни за самоличността. Почти всички нови потребители минават през тази проверка преди да получат безплатния начален капитал.

Причините да искаме от вас да изпратите снимки на документи са 3:

1. Трябва да потвърдим, че сте пълнолетни. Онлайн покерът с истински пари, както услугите на нашия сайт са достъпни само за лица над 18 години.

2. Трябва да потвърдим, че преди не сте получавали безплатни $50 от нас. Този начален капитал се предоставя еднократно, но много недобронамерени потребители се регистрират многократно и се опитват да вземат $50-те повече от веднъж

3. Ние инвестираме средства във вас и имаме право да знаем в кой точно работим.

Разбирам, че се чувствате дисконфортно да изпращате копие на документите си, но това е напълно страндартна практика в света на онлайн покера. Подобна проверка най-вероятно ще бъде извършена и от всяка покер зала, в която играете.

Можете да бъдете сигурни, че личните ви данни ще бъдат третирани напълно конфиденциално и ще бъдат използвани само в рамките на кратката проверка на самоличността, след което ще бъдат изтрити.

Повече информация и помощ относно проверката на самоличността и безплатния начален капитал можете да получите като пишете на колегите ми от отдела за облсужване на клиенти.

Поздрави,
      Станислав
    • Daipara
      Daipara
      Начален
      -в казината не ми правят копие на личната карта а само я проверяват!
      - ако искате да установим връзка по скайп например чрез видеоразговор ще ви покажа картата и шофиорската си книжка но не и копия ! :)
      -в скайп можете да ме намерите: **** :)
      -пари не залагам!!!/поне засега/
    • phdmoriarty
      phdmoriarty
      Бронз
      стига се излагахте с тия лични данни...вземете го прочете тоя закон най-накрая... вие притежавате лични данни(и документи, които ги удостоверяват) за да ги давате, а не за да си ги пазите... те ви отграничават от всички останали физическа лица и в този смисъл, за да сключите една сделка трябва да се легитимирате/индивидуализирате преди това...

просто не е истина колко ....... всеки ден, навсякъде само това слушам... "лични данни, лични данни; нямате право"..

Редактирано от DessiP
      В оглед с правилата на форума и по решение на администратора, публикацията ти беше редактирана за груб тон.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Daipara,

Ако от нашият отдел за сигурност са ти изискали документ, за да потвърдиш своята самоличност, то ще трябва да изпратиш такъв, за да можеш да получиш своя начален капитал от $50.

Имай предвид, че тази проверка цели предотвратяването на многократно възползване от нашия капитал.

Поздрави,
      Иван
    • Daipara
      Daipara
      Начален
      стига се излагахте с тия лични данни...вземете го прочете тоя закон най-накрая... вие притежавате лични данни(и документи, които ги удостоверяват) за да ги давате, а не за да си ги пазите... те ви отграничават от всички останали физическа лица и в този смисъл, за да сключите една сделка трябва да се легитимирате/индивидуализирате преди това...

просто не е истина колко ...... всеки ден, навсякъде само това слушам... "лични данни, лични данни; нямате право"... после политиците и системата е виновна за всичко...

1во знам закона нямаш право да ги притежаваш а само проверяваш брато!

2ро обяснете на вашият колега че не е много удобно да нарича клиентите.....
      3то пращам копията но съм изтрил номер на личната карта това е!

Редактирано от DessiP
    • joeann
      joeann
      Бронз
      Ако ви е страх за личните данни, не се занимавайте с онлайн покер!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ phdmoriarty,

Редактирала съм публикацията ти, защото смятам, че премина границите и моля да запазим добрия тон и отношение помежду си. Предварително ти благодаря!

@ Daipara,

Съжалявам, че се стига до подобни ситуации в нашия форум! Благодаря ти за оказаното съдействие и успех!

Поздрави,
      Деси
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Хитрец ;)

1во знам закона нямаш право да ги притежаваш а само проверяваш брато!
      2ро обяснете на вашият колега че не е много удобно да нарича клиентите.....
      3то пращам копията но съм изтрил номер на личната карта това е!

Дано ти се наложи някога да теглиш пари!
      Никой по света не го интересуват БГ законите и кво ти разправят по бТВто...
      Смешни сте, като започнете да се вземате на сериозно с тоя закон за ЛД...
      В онлаин покера и бетинга, без копие на ЛК и други лични данни, пари няма да изтеглиш от никъде!!!
      Това се прави ежедневно!

Андрешко... знаел закона...
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Според закона си длъжен да покажеш личните си данни само на полицай. В други случаи имаш право да откажеш да предоставиш личните си данни, съответно обаче отсрещната страна има право да ти откаже съответната услуга, изискваща личните данни. Аз работя за мобилен оператор и всеки ден се сблъсквам с възражения от страна на клиентите, чиите лични данни изискваме за договорите. Отговорът е "предоставянето на лични данни е изцяло доброволно и отказът от предоставянето им може да доведе единствено до отказа на предоставяне на услугата". Тоест, ако искаш телефон, даваш лична карта. Ако не - просто няма да ти дадем. Така е, доколкото разбирам, и с Покерстратеджи. Предоставянето на личните данни е изцяло доброволно и всеки е в правото си да откаже. Но и сайтът би трябвало да е в правото си да откаже съответния бонус в такъв случай.
    • Daipara
      Daipara
      Начален
      всичко което ми обяснявате ми е ясно, само неразбирам защо за някой вашите правила са едни а за други различни това не е ли някакъв вид дискриминация.... ! вие дискриминирате ли ме !?

;)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Системата ни за сигурност прави проверки на самоличността на случаен принцип, така че бих казал по-скоро нещастно стечение на обстоятелствата, отколкото някакво различно отношение.

Ние естествено не можем да те задължим да потвърдиш своята самоличност пред нас, но както казаха по-нагоре, подобно на мобилните оператори имаме право да ти откажем услугата, а именно нашите $50 безплатен капитал. Имай предвид, че винаги можеш да се възползваш от нашите бонуси за депозит, с които проверка на самоличността няма да ти бъде поискана от нас.

Ако имаш други въпроси, не се притеснявай да попиташ и с удоволствие ще ти отговорим!

Поздрави,
      Камен