Получени пари от "pokerstrategy"?

• 14 отговора
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      това е рейкбек връща се всеки петък направил си депозит и си го активирал може само да се радваш всеки петък ще ти връщат 27 % от зетия рейк.
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Заради този депозит,които съм направил от сега нататък за напреде,без ограничение,ще се пращат по 27% от направеният рейкбек,така ли?
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      да всеки петък ще ти връщат 27 % от зетия рейкбек през седмицата :)
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря ти много за инфото пичага :) .

Епа това ми изглежда супер ...
      То не излиза ли един вид бонус?Защото обинковенно,като играеш в някоя покер зала не ти дават допълнително пари.Или просто тука нещо взимат и после ти връщат друго - в този случай 27% от рейк-а?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

Както колегите ти стратези са ти обяснили, ти си получил своя рейкбек, тъй като сметката ти във Full Tilt Poker е създадена чрез нас.

Предлагам ти да посетиш тази страница, за да се запознаеш по подробно с това как той се изчислява и за кой период се изплаща.

Поздрави,
      Иван
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Прегледах таблицата и такова,пише кои са факторите с които се намалява РЕЙКБЕКА.
      Тези всичките - дрехи купени,разни бонуси,промоции и така нататък намаляват рей бека,като цяло и за другите седмици напред или намаляват само за дадената седмица?

Написах тука въпроса,защото мисля,че в момента тази тема е по-бърза и забележима.

Благодаря на всички за отговорите и информацията,която са дали :) .
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Купуваш си тениска и това ти намалява рейкбека със 5$ да речем(по - малко е). Следващия път когато получаваш рейкбек ще получиш 5$ по - малко от това което си заслужил. Ако сумата която трябва да получиш от рейкбек обаче е 3$,то ти няма да получиш нищо и от следващата седмица ще ти отнемат още 2$ рейкбек ;) .
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря ти gunnerboy22.

Значи всяка седмица си е отделно.
      Само ако се натрупа -минусов се смята и за другата седмица.
    • xfar
      xfar
      Глобален
      Хм..$36 рейкбек? Като се има в предвид, че рейкбека е 27%? Какво играеш ако не е тайна, и на какъв лимит? ?(
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Най-често "rush" - между 1$(като тея почти не ги играя) и 20$,най-често 12$.
      Също и турнири nlh до горе-долу около 20$.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей TheGoodOldTime,

Ако достигнеш в даден период негативен рейк поради един или няколко от факторите, които влияят на размера на твоя рейк, то ти няма да получаваш рейкбек, докато твоят рейк отново не е по-голям от $0.

Поздрави,
      Иван
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря ти за полезното напътствие Ванка :) .
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Радвам се, че колегата е успял да ти помогне. Нека да се опитам и аз да го направя.

Нека се представя - аз съм Камен и съм покер експертът на българската общност на PokerStrategy.com . Моята работа е да ви помагам със покер стратегията и заедно с екипа от професионални треньори да ви направим успешни покер играчи!

Виждам, че играеш турнири, някои от които с висок бай-ин предвид факта, че съвсем наскоро си получил началния си капитал. Сигурен ли си, че спазваш добро управление на банката?

Ако имаш някакви проблеми с дадена игрова идея или ръка, винаги можеш да попиташ в SnG и MTT стратегически дискусии или да пуснеш ръка за анализ във форумите за анализ!

Поздрави,
      Камен
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Последните няколко дни не я спазвам толкова.
      Но иначе да.Това,че на трупах бързо точки и пари,ако така мога да го нарека например,е това,че спечелих първи места на турнири с 100-500 човека.
      Иначе обикновенно играя така,че да имам някъде 50 входа.Мисля,че това отговаря на покер стратегията за банка във сайтът ви,нали друже?