Everest 50$ + bonus

• bakela
      bakela
      Бронз
      Здравейте Pokerstrategy!
      Успях да премина теста и се регистрирах в Everestpoker :) Решил съм и да депозирам за да мога да се възползвам и от бонуса при депозит. Въпросът ми е да изчакам ли да получа 50$ по сметката си там или мога да депозирам веднага и пак да получа началния капитал който давате. :f_biggrin:
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @bakela,

Здравей и добре дошъл!

Може да вземеш само един от двата бонуса, тъй като имаш право на един стартов бонус, а не на два. Избери между депозит бонуса или безплатните $50.

Докато мислиш, може да се представиш тук.

Поздрави,
      Деси
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Благодаря много за бързия отговор :) Ще се възползвам от 50$ бонуса който предлагате. Кога някой би ти дал пари напрактика без нищо ?! Когато натрупам опит ще депозирам.
      Благодаря отново за експресния отговор :f_biggrin:
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      здравейте
      аз преминах теста и се регистрирах в бет365,но о6те не съм получил бонуса,а вече направих минимален депозит за да мога да опозная софтуера на сайта докато чакам бонуса.това ще бъде ли проблем за неговото получаване и ако да какво трябва да направя за да не го загубя
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Пусни нова тема! Сигурно админите не следят по-старите теми и докато забележат ще мине прекалено много време! Не се притеснявай има достатъчно много зали които работят с началния капитал.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от jokerasheva
      здравейте
      аз преминах теста и се регистрирах в бет365,но о6те не съм получил бонуса,а вече направих минимален депозит за да мога да опозная софтуера на сайта докато чакам бонуса.това ще бъде ли проблем за неговото получаване и ако да какво трябва да направя за да не го загубя
      Здравей,
      свържи се с нашия отдел за обслужване на клиенти тук.
      Поздрави,
      darkonebg