Списание

• 6 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Благодаря за идеята!

Мислели сме да излезем в хартиен вариант, но списание не е предпочитания формат. Списанията са главно за новини и интервюта с известни играчи (тази ниша вече е доста препълнена), а и ние сме покер училище. Също така държим на персоналния контакт и активното учене (затова и сме не просто сайт, а общност), където учениците дискутират, развиват се и евентуално стават учители, нещо което няма как да се постигне с "примитивните" медии :tongue: . Наши статии обаче често за излизали в други списания и вестници по света и имаме планове това да започне да се случва и в България.

Поздрави,
      Камен
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      okay,благодаря за отговора
    • DonFifone
      DonFifone
      Бронз
      То в БГ нямаше ли някакво покер списание, защото аз съм виждал по една покер телевизия реклами за него :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Има даже няколко. В повечето не можеш да намериш (почти) нищо полезно, но все пак явно има кой да ги чете :tongue:

Поздрави,
      камен
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Аз съм преглеждал едно такова списание и имаше само интервюта и някакви историики свързани с покер, ама като отворя няколко блога тук в покерстратеджи и си е същата работа :D . Не че не е интересно, но нямам пари за безмислици. По - добре да инвестирам в някоя покер книга например ...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Аз също съм попадала на български издания на покер списания, но никак не бях очарована от съдържанието им.

Съгласна съм с Камен, че нашият подход е по-различен, затова и не бихме се заели с издаване на наше собствено списание.

Поздрави,
      Надя