Помощ

• THUGSTYLE93
      THUGSTYLE93
      Сребро
      Здравейте,
      Исках да играя в PokerStars но понеже това ми е втора регистрация и не ми позволяват един вид ме баннаха. Та се чудя ако направя рег. от друг компютър с данните на баща ми примерно дали пак ще ме блокират защото адреса ще е същият? Друг важен въпрос е трябва ли дебитната карта да е на името на този на който е регистрацията в залата?
  • 2 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Защо не им обясниш да ти оставят стария ти акаунт и да не се занимаваш с такива неща? Какъв е смисъла да играеш на името на някой друг, след като си имал собствена регистрация там?
      По принцип това е против пратилата на залата и ако се осъмнят по някакъв начин може да ти блокират сметката и да се налага да се разправяш и пращаш куп документи. Помисли за тези неща преди да го направиш и също е най-добре да се запознаеш с правилата на покер залата.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей THUGSTYLE93,

Създаването на много акаунти е забранено, както при нас, така и при залите! Също и създаването на акаунт от името на друг човек. Съветвам те да не отваряш куп акаунти, за да си нямаш главоболия със съответната зала. По-добре се свържи с отдела им за обслужване на клиенти, обясни им случая и ги помоли да ти оставят 1 акаунт, като изтрият другия.
      Относно картата за депозиране - да, трябва да е на името на този, чиято е регистрацията. В противен случай рискуваш да не можеш да теглиш или да ти блокират отново потребителската сметка.

Поздрави,
      Христо