Начален Капитал

• 15 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей shashaviq,

За съжаление началния ти капитал не може да се преведе във всяка зала, тъй като зад това стоят куп формалности, на които не всяка зала се съгласява. Поради нещастно стечение на обстоятелствата за момента единствената зала, която работи с българи и в която можеш да получиш началния си капитал, е Full Tilt Poker. За целта е необходимо все още да нямаш сметка там. Ние постоянно опитваме да се договорим с още и още зали, в които да получавате началния си капитал, но за съжаление не се очаква PokerStars да е част от тях. Ако искаш да играеш там, то можеш да направиш депозит и да се възползваш от нашия бонус от 100% до $600, като натиснеш тук.

Ако имаш други въпроси, не се притеснявай да попиташ и с удоволствие ще ти отговорим.

Поздрави,
      Камен
    • shashaviq
      shashaviq
      Начален
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Здравей shashaviq,

За съжаление началния ти капитал не може да се преведе във всяка зала, тъй като зад това стоят куп формалности, на които не всяка зала се съгласява. Поради нещастно стечение на обстоятелствата за момента единствената зала, която работи с българи и в която можеш да получиш началния си капитал, е Full Tilt Poker. За целта е необходимо все още да нямаш сметка там. Ние постоянно опитваме да се договорим с още и още зали, в които да получавате началния си капитал, но за съжаление не се очаква PokerStars да е част от тях. Ако искаш да играеш там, то можеш да направиш депозит и да се възползваш от нашия бонус от 100% до $600, като натиснеш тук.

Ако имаш други въпроси, не се притеснявай да попиташ и с удоволствие ще ти отговорим.

Поздрави,
      Камен
      ееее аз искам точно там да играя
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      В такъв случай ще трябва да депозираш. Дали това ще са твои средства или началния капитал, който ще получиш и изчистиш във Full Tilt Poker решаваш ти. В противен случай винаги можеш да се регистрираш и да играеш фрийроли - турнири с безплатен ход, в които първите няколко човека получават малка сума за усилията си. За да го направиш, се регистрирай в PokerStars и потърси Freerolls в софтуера им.

Поздрави,
      Камен
    • shashaviq
      shashaviq
      Начален
      Първоначално публикувано от shashaviq
      Здравей shashaviq,

Поздрави,
      Камен
      ееее аз искам точно там да играя
      А примерно ,ако ги взема в фул тилт,немога даги преместя ,нали ? :Д
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Не веднага. За да изтеглиш началния си капитал от там ще трябва първо да направиш 1000 Full Tilt Points.

Поздрави,
      Камен
    • shashaviq
      shashaviq
      Начален
      Здравей,
      Не веднага. За да изтеглиш началния си капитал от там ще трябва първо да направиш 1000 Full Tilt Points.

Поздрави,
      Камен
      Ясно....а примерно като почвам в ПОкерстарс,понеже няма смисел да минавам теста за там,само влизам и се регистривам ,нали ? И почвам да играя за истински пари ,първо фрийроли естествено :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Да,
      Добре ще е да го направиш през нашия линк, за да имаш достъп до стратегическото ни съдържание и промоциите ни. Прочети обезателно и тази статия - Как да играеш Фрийроли.

Пътят на фрийролите е доста дълъг и изисква много нерви, така че все пак ще ти препоръчам да минеш и теста, за да можеш да получиш началния си капитал, ако се откажеш от първоначалната си идея.

Поздрави,
      Камен
    • shashaviq
      shashaviq
      Начален
      Да,
      Добре ще е да го направиш през нашия линк, за да имаш достъп до стратегическото ни съдържание и промоциите ни. Прочети обезателно и тази статия - Как да играеш Фрийроли.

Пътят на фрийролите е доста дълъг и изисква много нерви, така че все пак ще ти препоръчам да минеш и теста, за да можеш да получиш началния си капитал, ако се откажеш от първоначалната си идея.

Поздрави,
      Камен
      Това предложение с 50$ начален капитал доста блазни,но го нямате в ПОкерстарс
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Така е :(

Би ли споделил защо толкова изрично желаеш да играеш в PokerStars?
      Другите зали също имат своите преимущества :f_cool:

Поздрави,
      Камен
    • shashaviq
      shashaviq
      Начален
      Така е :(

Би ли споделил защо толкова изрично желаеш да играеш в PokerStars?
      Другите зали също имат своите преимущества :f_cool:

Поздрави,
      Камен
      Имам едни приятелчета който играят там и единия ми разправя,че е участвал в един турнир от 16 000 души и е завършил на двехилядно и нз си кое място и пак е взел добра сума,а за фул тилт не съм чувал за такива голями турнири :?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Във Full Tilt също има доста големи турнири (като брой играчи), а именно Daily Dollar с $1 вход и Double Deuce с $22 вход. Освен това има и всекидневни турнири с безплатен вход само за българи.

Проблемите на тези големи турнири са, че траят дълго и много рядко стигаш до парите, тъй като ти трябва и късмет. Затова и ние в PokerStrategy.com препоръчваме да играеш и по-малки турнири, в които уменията ти ще играят по-голяма роля в дългосрочен план.

Поздрави,
      Камен
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Здравей,
      Във Full Tilt също има доста големи турнири (като брой играчи), а именно Daily Dollar с $1 вход и Double Deuce с $22 вход. Освен това има и всекидневни турнири с безплатен вход само за българи.

Проблемите на тези големи турнири са, че траят дълго и много рядко стигаш до парите, тъй като ти трябва и късмет. Затова и ние в PokerStrategy.com препоръчваме да играеш и по-малки турнири, в които уменията ти ще играят по-голяма роля в дългосрочен план.

Поздрави,
      Камен
      Аз съм в Фул тилт и до сега не съм видял такива турнира,как даги търся ? :?
      Аз вчера играх в Фрийрола на Фултил,завърших на 171 място ,не хванах "големите пари",но съм доволен от себе си....за мястото съм доволен ,но от играта ми не,играх много пасивно :X.Понеже бонуса ми свърши и искам да изкарам пари от Фрийроловете
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Линк към страницата на Daily Dollar:
      http://www.fulltiltpoker.com/daily-dollar

И Double Deuce:
      http://www.fulltiltpoker.com/double-deuce

Помнете: Управление на банката!

Поздрави,
      Камен
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Здравей,
      Линк към страницата на Daily Dollar:
      http://www.fulltiltpoker.com/daily-dollar

И Double Deuce:
      http://www.fulltiltpoker.com/double-deuce

Помнете: Управление на банката!

Поздрави,
      Камен
      А с тези турнири ще правя ли ФТП ? :?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Да, естествено, всички турнири с вход във Full Tilt Poker генерират FTP точки.

Поздрави,
      Камен