Покер кариера

• ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Здравейте,покер хора.Стана ми интерестно да ви питам (може вече да е имало такава тема).Как гледате на вашия покер живот.Така де,с това си изкарвате прехраната,това ви носи допълнителни доходи,това е просто забавление/нерви.
      Моите доходи (колкото и да са малки) идват само от покер сега,но аз си уча в града,в който винаги съм живял и имам покрив над главата и не плащам ток,вода и т.н,иначе с тия доходи нямаше да изкарам,но се надявам да мога след време.
      И така...а вие????????
  • 2 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Моя покер живот си е важен за мен до толкова, до колкото ми вади парите с които си плащам нещата, като на моменти става малко по-важен от това, но трябва всичко да е под контрол. Пожелавам ти успех в изпълняването на целта ти флаш
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Моят покер живот не ми вади нищо за момента, но и не се занимавам много, играя предимно събота и неделя. Работя в outsouring компания и взимам над 1к пари, което за страната е добре. Надявам се да се развия достатъчно за да получавам допълнителен доход, но едвали ще стигна до момента в който с това да си вадя хляба въпреки, че се старая да не правя една и съща грешка 2 пъти и да се развивам като играч.
      :evil: