Здравейте !

• bakela
      bakela
      Бронз
      Казвам се Стоил 21г от Бургас. Играя покер от около 3 месеца. Ориентиръл съм се към fixed limit игрите. Харесва ми че при тях мога да играя доста повече ръце и да не рискувам прекалено много. Все още съм на най-ниското ниво 10FL.
      Късмет по масите !
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @bakela,

Благодаря ти, че отдели минутка да се представиш!

Попаднал си на точното място! Нашата FL секция ти предлага най-богатия материал за начинаещи играчи в Интернет пространството. Ето тук ще намериш статиите за начинаещи играчи, а към всяка от тях има и видеоматериал.

Желая ти успех! :s_cool:

Поздрави,
      Деси
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Хей, bakela

Браво на теб за избраният път. Дано имаш успех по Fixed Limit масите.

Както Деси каза нашият сайт има доста материали за FL играчи. Още по-добре, ако знаеш английски или дори немски. Тогава ще имаш възможност да се учиш от едни от най-добрите FL играчи в света.

Пожелавам ти бързо изкачване по лимитите.

Best,
      Kukki :s_love:
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Thank you ! Определено има много което може да ми помогне при вас. Английския не е проблем, но немския ме затруднява въпреки че съм работил с него. Ще проверя статиите и в немско/английско езичната част. И Livecoahing-a ми изглежда интересен.
      Danke sehr und viel glück!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @bakela,

Като за начало българската секция ще ти бъде повече от достатъчна.

Другата седмица ще пусна и видеоматериали за FL Бронз. Възползвай се от анализаторския форум.

Поздрави,
      Деси