"покани приятел" -> получени пари

• marto550
      marto550
      Бронз
      Здравейте, получих 10$ от офертата "покани приятел", доколкото знам минимума за теглене е 50$, с тези 10$ мога ли да правя нещо или ще трябва да чакам да станат 50$ (дай Боже :D ) ?
  • 5 отговора
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Първоначално публикувано от marto550
      с тези 10$ мога ли да правя нещо или ще трябва да чакам да станат 50$ (дай Боже :D ) ?
      те сами трудно ще станат $50 ама ако ги разиграеш правилно и разумно могат да станат и $50 000
      пробвай и късмет
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от DIMIKER
      Първоначално публикувано от marto550
      с тези 10$ мога ли да правя нещо или ще трябва да чакам да станат 50$ (дай Боже :D ) ?
      те сами трудно ще станат $50 ама ако ги разиграеш правилно и разумно могат да станат и $50 000
      пробвай и късмет
      Как ще ги разиграе като са в сметката му в покерстратеджи :D :facepalm:
    • Hiro6ima
      Hiro6ima
      Бронз
      през какво време се обновяват резултатите от покани приятел ?защото един приятел ги е направил точките a още не съм си получил $$$
    • BattleHunter
      BattleHunter
      Бронз
      Първоначално публикувано от Hiro6ima
      през какво време се обновяват резултатите от покани приятел ?защото един приятел ги е направил точките a още не съм си получил $$$

Къде мога да видя препоръчаните ми приятели?
      Кликни на Препоръчани приятели в менюто за навигация отгоре на тази страница. Може да отнеме 1 или 2 дни, докато нашата база данни е актуализирана и последно препоръчаните приятели се покажат в списъка
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравейте,

@marto550 минималната сума за изплащане по 'Покани приятел' е $50 и ще трябва твоите приятели да ти спечелят още $40, за да можеш да изтеглиш своите средства по тази наша програма.

@Hiro6ima имай предвид, че в точките за покани приятел не влизат бонус StrategyPoints и можеш да следиш актуалните точки на твоите приятели, които са валидни за 'Покани приятел' на тази страница.

Поздрави,
      Иван