bonus 50$

• JBL6969
      JBL6969
      Бронз
      здравеите,в понеделник отговорих на въпросите във вторник получих собщение да изпратя снимките(изпратих ги).днеска получих следното собщение:
      Dies ist eine Empfangsbestätigung für eine Nachricht, die Sie an folgenden Empfänger gesendet haben: [English] This is a Return Receipt for the mail that you sent to: security.ru@pokerstrategy.com

Beachten Sie: Diese Empfangsbestätigung sagt nur aus, dass die Nachricht am Computer des Empfängers angezeigt wurde. Es gibt keine Garantie, dass der Empfänger die Nachrichteninhalte gelesen hat. [English] Note: This Return Receipt only acknowledges that the message was displayed on the recipient's computer. There is no guarantee that the recipient has read the message contents.

__________ Hinweis von ESET NOD32 Antivirus, Signaturdatenbank-Version 4658 (20091203) __________

E-Mail wurde gepr�ft mit ESET NOD32 Antivirus.

бихтели ми казали какво значи това и има ли нещо което съм направил неправилно.предварително благодаря за вниманието.
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @JBL6969,

Здравей и добре дошъл!

Съжалявам за грешката с кореспонденцията, станала е техническа грешка. Получили сме ти документите и ще получиш бонуса си до 48 часа.

А докато чакаш трансфера, може да се представиш на общността ни тук.

Поздрави,
      Деси
    • JBL6969
      JBL6969
      Бронз
      благодаря за бързият отговор.приятна вечер.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Преди 4 дни реших теста и си направих регистрация в Кеикпокер, според инструкциите ви.
      От тогава ни бонус имам преведен, нито пък някакво писмо с обяснение какво се иска още! Исках да се свържа с вас, но пише само на английски, а трудно се оправям с него...
      Та какво е необходимо още?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Виждам, че са ти писали от отдела за обслужване на клиенти - моля те провери имейл адреса, въведен при нас по време на регистрацията си.

Възможно е писмото да е попаднало в папката Спам - погелдни и там, защото в имейла от нас е описано какво трябва да направиш, за да получиш началния капитал.

Ако писмото не е пристигнало, тогава за съжаление ще трябва да пишеш на отдела за обслужване на клиенти (можеш да помолиш приятел да ти помогне за английския).

Поздрави,

Надя
    • Troqneca
      Troqneca
      Начален
      И аз имам същият проблем като jikev, вече 4 дни не са ми пратили 50$ в Cake Poker.
      Дано се оправи проблема тези дни :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Troqneca,

Здравей,

Моля те да пишеш на отдела за клиенти на англ. език тук. Колегите ще ти помогнат.

Поздрави,
      Деси