ужас

• mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      здражеите . гониме сташен карък в последните 2 3 седмици.игря доста таит обаче не поимниа да съм печелил с АА КК нито АК колкото и правилно да съм ги играл .играиа предимно турнири и имах прилични класиранир обаче напоследак е нещо страшно .даите савет да спра да играиа за 2,3днили да зарежа таит игата ли преди минути един образ би моите КК като влези олин прифлоип с J 2 o и одари 2 чифта на флопа не тилт ами лудите ме хващат вече.сигорно бъркам някаде .някои ималлие такива периоди?
  • 7 отговора
    • BKirev
      BKirev
      Бронз
      Не играя покер от дълго време, но през времето, което съм играл до днес, винаги съм бил същия карък. Вариант е да спреш за ден, два, да се съвземеш и да пробваш отново. Всеки път си казвам, че ще зарежа този покер и все не го правя, но съм сигурен, че някой ден ще ми изкипи и ще го направя.
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Нормално преди малко и мен ме събраха QQ vs J9o и на флопа J9... Това се е в реда на нещата :)

Рано или късно и на теб ще помогне борда....
    • ostromila
      ostromila
      Бронз
      Здравей,

Не се безпокой. Всеки има такива моменти в играта си.
      Мисля, че най- важното е да продължаваш да играеш добрите си ръце и да не си мислиш, че те винаги са побеждавани.
      Ако започнеш да ги играеш със страх, от това, че някой вече има сет или два чифта на борда, ще губиш много стойност.
      Моят съвет е просто да си починеш няколко дни ( не играй покер, нито мисли за него), просто се занимавай с други любими неща.
      Никой не застрахован с АА, КК и т.н. След повече игра ще разбереш, че по- често ще Печелиш с тях, отколкото ще губиш.

Поздрави,
      ostromila
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Митак случват се и такива работи,тази вечер загубих ръце с покет АА,КК и JJ с/у 44,22 и 66.Тия с 44 и 66 правеха сет на флопа,а този с 22 направи каре.Как ми оцеля монитора не знам,добре поне че играех СМС а не СГС.
    • Sunrise1912
      Sunrise1912
      Бронз
      Винаги, когато спечелиш шоудаун с тези карти не ти прави впечатление, защото са големи фаворити префлоп, но когато загубиш почваш да мислиш какъв голям карък си. Вчера например на няколко пъти бях надигран постфлоп и причиних бад бийти на ривъра - след два дена няма да си спомням тези ръце, но когато и мен ме бадбийтнат така, съм сигурен, че две седмици няма да спра да мрънкам.
      1. Всичко е в реда на нещата.
      2. Софтуерът не е нагласен
    • mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      Благодаря на всички .Наясно съм че и това го има в играта и не смятам да се отказвам от правилната игра .Поткрепата ми доиде добре а в саветите мисля дасе вслушам .успехи на всички
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mitaka08,

Здравей и от мен!

Правилната игра и придържането към дисциплина ще ти помогнат да станеш успешен играч в дългосрочен план. Това е тайната към успеха по покер масите. Бих ти препоръчала да гледаш видеоматериали и да прочетеш още някоя статия в стратегическата секция .

Мен личното материалите ми действат добре и ме мотивират да продължавам. Просто си почини малко от играта и насочи вниманието си към образователните материали.

Желая ти успех!

Поздрави,
      Деси