Първи депозит .. Фрийрол ?

• 25 отговора
    • ate1977
      ate1977
      Бронз
      Първоначално публикувано от falerchomnml
      Здравейте вчера депозирах 10$ по сметката си и искам да попитам още ли е в сила бонус билета за Фрийрол турнирът , защото в касата ми няма никакви билети :? ..
      Ще конкретизираш ли за коя зала, и за какъв билет става въпрос :s_cool:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей falerchomnml,

В различните зали по различен начин се реализира записването в турнири. В някои зали получаваш билет, в други трябва просто да откриеш турнира и да натисниш "Регистрирай се", а трети те регистрират автоматично 1 час преди началото на турнира.

Както ate1977 ти е писал, добре е да ни кажеш за коя зала става въпрос, за да можеш да получиш по-точен отговор.

Поздрави,
      Станислав
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей falerchomnml,

В различните зали по различен начин се реализира записването в турнири. В някои зали получаваш билет, в други трябва просто да откриеш турнира и да натисниш "Регистрирай се", а трети те регистрират автоматично 1 час преди началото на турнира.

Както ate1977 ти е писал, добре е да ни кажеш за коя зала става въпрос, за да можеш да получиш по-точен отговор.

Поздрави,
      Станислав
      А как да разбирам от къде да си набавям тези билети ?
      Вчера гледах един турнир "Game of your life" се казваше с награден фонд 100.000$,обаче ми иска биллет и немога да влезна :?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей pecata6289,

Предполагам, че става въпрос за промоция Game of Your Life на PokerStars. Моля те, когато имаш въпрос, конкретизирай за коя зала става въпрос.

Детайли за промоцията Game of Your Life на PokerStars, както и информация как да се квалифицираш за турнира, можеш да откриеш на тази страница.

Успех,
      Станислав
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Здравей pecata6289,

Предполагам, че става въпрос за промоция Game of Your Life на PokerStars. Моля те, когато имаш въпрос, конкретизирай за коя зала става въпрос.

Детайли за промоцията Game of Your Life на PokerStars, както и информация как да се квалифицираш за турнира, можеш да откриеш на тази страница.

Успех,
      Станислав
      Прав си,извинявай.......довечера ще гледам да се запиша за този от 10 часа ,надявам се даго уцеля,дане се запиша за друг фрийрол :Д
      Аз къде мога да гледам кога ще има такива гоолями турнири като "Game of your life"? Смисел с толкова много хора зада мога да учасвам,дори да е с няколко долара вход :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от pecata6289
      Аз къде мога да гледам кога ще има такива гоолями турнири като "Game of your life"? Смисел с толкова много хора зада мога да учасвам,дори да е с няколко долара вход :)
      Здравей,

За съжаление в нашия сайт няма място, където да се събрани и описани всички промоции на всичките ни партньорски покер зали.

Можеш да следиш форумите Покер зали, както и новините Промоции и Фрийроли... или да посещаваш редовно секцията Промоции/Promotions на покер залата, в която играеш.

Поздрави,
      Станислав
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Здравей,

За съжаление в нашия сайт няма място, където да се събрани и описани всички промоции на всичките ни партньорски покер зали.

Можеш да следиш форумите Покер зали, както и новините Промоции и Фрийроли... или да посещаваш редовно секцията Промоции/Promotions на покер залата, в която играеш.

Поздрави,
      Станислав
      Искам да се запиша за некъв голям...г/д 10 000 човека с голям награден фонд ,за да си проверя способностите :Д
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Искам да се запиша за некъв голям...г/д 10 000 човека с голям награден фонд ,за да си проверя способностите :Д
      В турнир от този тип, по-скоро ще си провериш късмета :)

М
    • falerchomnml
      falerchomnml
      Бронз
      Играя във Фултилт .. и си спомням че за първи депозит даваха билет за един фрийрол но незнам , може да греша .. за това пиша тук ;)
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Първоначално публикувано от DimitarLyubenov
      В турнир от този тип, по-скоро ще си провериш късмета :)

М
      МИслех ,че покера не е игра на късмет,а на умения :Д
      Аз играя в Фул тилт,но и в покерстарс играя,само фрийроли за сега :Д
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Трябва да ти е ясно, че в покера фактора късмет има доста важна роля, но уменията са преди всичко.

В турнир с толкова много играчи вариацията е убииствено голяма и колкото и скилове да имаш ще ти е нужен много късмет за да го спечелиш.

А и фактора, че това е фриирол, още повече затруднява ситуацията, защото повечето играчи и идея си нямат какво правят.

Все пак, мога да те посъветвам да разгледаш имаме няколко статии как да играеш фриироли, според мен ще ти бъдат от полза -цЪк

Митко
    • falerchomnml
      falerchomnml
      Бронз
      И какво стана с билета който би трябвало да получа за First Deposit Freeroll .. в Fulltilt играя , някои ще ми отговори ли ?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Ако това е първи депозит то трябва да си получил билета. Турнира се провежда в началото на месеца, тоест ти ще може да участваш в началото на Юни.

Ако обаче нямаш билет до няколко дни те съветвам да пишеш на съпорта им.

Митко
    • falerchomnml
      falerchomnml
      Бронз
      Направих първия си депозит вчера , знам за кой турнир трябва да получа билет но го няма все още.. може пък до няколко дни да се появи :D
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Трябва да ти е ясно, че в покера фактора късмет има доста важна роля, но уменията са преди всичко.

В турнир с толкова много играчи вариацията е убииствено голяма и колкото и скилове да имаш ще ти е нужен много късмет за да го спечелиш.

А и фактора, че това е фриирол, още повече затруднява ситуацията, защото повечето играчи и идея си нямат какво правят.

Все пак, мога да те посъветвам да разгледаш имаме няколко статии как да играеш фриироли, според мен ще ти бъдат от полза -цЪк

Митко
      Аз на един фрийрол завърших 59 от 1007 места.......бях по едно време 12- ти ,но останах малко чипове и играх Ал ин с 2 Валета,а той имаше Асо и Вале,и извади късмета :Д
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Здравей,

Ако това е първи депозит то трябва да си получил билета. Турнира се провежда в началото на месеца, тоест ти ще може да участваш в началото на Юни.

Ако обаче нямаш билет до няколко дни те съветвам да пишеш на съпорта им.

Митко
      А какъв е наградния фонд на този турнир ? :)
    • falerchomnml
      falerchomnml
      Бронз
      100,000 First Deposit Freerol ако не се лъжа ..
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Първоначално публикувано от falerchomnml
      100,000 First Deposit Freerol ако не се лъжа ..
      Аз са мислоя да направя депозит....мисял си го от доста време,то турнира е през Юни,нали ?

Аз примерно като депозирам 10$ ще получа 20$ ,нали ?
    • falerchomnml
      falerchomnml
      Бронз
      Да турнира е на 5 юни , но не знам защо се бавят с билета :? .. а до това ако депозираш 10$ , няма да станат веднага 20$ просто има някакви бонуси ..в следствие на който малко по малко като правиш FTP ще спечелиш тези 10$ на части . Поне аз така го разбрах :)
    • 1
    • 2