Бонус 50$

• 10 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей MarianBg и добре дошъл при нас!

В момента предлагаме безплатния начален капитал от $50 само във Full Tilt Poker, затова не можеш да го получиш в PokerStars.

Възможно е в бъдеще да го предлагаме и в други покер зали, но в момента за съжаление не разполагаме с конкретна информация.

Има ли причина да не можеш да го получиш във Full Tilt Poker?

Поздрави,
      Надя
    • martintodorov
      martintodorov
      Бронз
      http://www.prikachi.com/images/447/3370447a.png
      http://www.prikachi.com/images/451/3370451L.png
      Реших да не отварям нова тема и като въпроса ми е свързан с началния капитал ще попитам в тази.Разбрах че няма да получа 50долара,но не разбирам защо на едната снимка ми пише че акаунта е тракнат а на другата не.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей martintodorov,

Изглежда ти си създал сметката си с грешния бонус код - PSVIP, които е за бонус при първи депозит, а не за получаване на начален капитал.

В този случай ще трябва да изчакаме, докато нова зала е на разположение, като можеш да проверяваш в началото на всеки месец за наличието на алтернативна покер зала.

Междувременно можеш да увеличиш своята покер банка чрез програмата ни "Покани приятел".

Поздрави,
      Иван
    • advanceddtheking
      advanceddtheking
      Бронз
      Та и аз да попитам .. да не отварям нова тема .. СЛЕДВАХ ВСИЧКИ СТЪПКИ ЗА ВЗЕМАНЕ НА 50$ ж ФУЛЛ ТИЛТ и в крайна сметка нищоо ... защоо така ?
      и всъшност как да разбера дали съм ги поллучил опитах да седна на 1/2 маси пише че нямам кеш .. бтв снощи го направих това .. и още ми ги няма ..
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей advanceddtheking,

В твоя случай ти препоръчвам да пишеш на нашия отдел за обслужване на клиенти, за да се разгледа статуса на твоя трансфер на $50 безплатен капитал.

Ако е необходимо съдействие от твоя страна, то ти ще получиш инструкции какво трябва да извършиш.

Поздрави,
      Иван
    • xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      Ако правите всичко както е описано няма такъв вариант като да не ви преведат 50те долара :)

P.S. От личен опит го казвам (и съм сигурен , че още доста хора ще го потвърдят) :) )
    • akseltgtg
      akseltgtg
      Бронз
      Не искам да отварям нова тема и заради това ще питам тук ,ако не направя първи депозит до 6 месеца ,а играя само 50те долара и парите които спечеля от фрийроли след тези 6 месеца вече няма да получавам стратеджи точки ,така ли е? Защото съм си наумил да изхарча всичко което имам в сметката си и да почна "Предизвикателството на Крис Фъргюсън" ,и ако успея да си изградя стабилна сметка от 0та може да почне да се занимавам с покер ,а не просто да играя като хоби ,заради това питам за депозита.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей akseltgtg,

Моля те разгледай нашия списък с покер зали, като можеш да създадеш тракната сметка във всяка една от тях и да получаваш StrategyPoints, като в момента провеждаме ежедневен фрийрол в EuroPoker.

Написаното от теб за изхарчване на началния капитал не е начин, по който би постъпил сериозен играч, като никоя покер банка не трябва да се рискува, както и просто да се започне игра с нея, за да бъде загубена.

Ако желаеш, да започнеш от нула, то просто си избери друга от нашите покер зали и създай сметката си чрез нас, за да опиташ своето начинание.

Поздрави,
      Иван
    • akseltgtg
      akseltgtg
      Бронз
      Мерси за бързия отговор ,отностно началния капитал именно така мисля да направя тъй като той ми е в банката на Фул тилт ще си направя акаунт в Покер Старс и ще играя фрийролите ,и едновременно с това ще играя с 50те$ долара във Фул тилт.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей akseltgtg,

Радвам се, че ще направиш правилното решение и ще спазваш управлението на банката при използването на твоя начален капитал, а заедно с това ще съчетаеш и поетото от теб начинание в PokerStars.

Не забравяй, че можеш да увеличиш своята покер банка и чрез каненето на приятели, като повече информация можеш да намериш тук.

Успех на покер масите!

Поздрави,
      Иван