50$

• binokala
      binokala
      Начален
      Здравейте! Нов съм в форума. След като преминах теста, сега е време да получа 50$. Имам малък проблем с това. В началото на сайта ми показва единствено фул тилт като възможност за получаване на 50$, но аз не искам там тъй като имам акаунт вече там. След като натиснах върхи ''Виж другите зали,които може да получиш своите 50$'' избрах 888 покер, но след като кликнах върху ''Указания за получаване на 50$ в 888 покер'' , отново ми презарежда 1-вата страница,която се препоръчва фул тилт. Моля съвети как да получа своите 50$ в друга зала освен 50$.
      Извинявам се за правописните грешки, използвам кирилизатор тъй като нямам кирилица в момента.

Поздрави!
      binokala. :]
  • 5 отговора
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      За съжаление в момента ФулТилт е единствената зала,която pokerstrategy предлага за първоначалния бонус от 50$,а ако си направиш нов акаунт там ще ти го затворят.

Ако не използваш другия си акаунт там,пиши на съпорта и им обясни ситуацията.

Успех ;)
    • binokala
      binokala
      Начален
      Точно това е проблемът. Имам пари в сметката си там. И играя горе долу често заедно с 1 приятел. Не искам да ми затварят акаунта. Не може ли в друга маса да получа след като пише че Каке покер предлагат 50$ начален капитал.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей binokala и добре дошъл във форума на PokerStrategy.com!

Както @7Lucker вече ти е обяснил, за момента единствената зала в която можеш да получиш началния капитал е Full Tilt Poker. След като вече имаш съществуващ акаунт там, се опасявам, че няма как да ти преведем началният капитал.
      Списъка със зали за получаване на началния капитал се обновява ежемесечно, но не мога да ти гарантирам, че за следващия месец ще има нова зала.

Можеш да се представиш в този раздел -> Представи се!

Поздрави,
      Христо
    • binokala
      binokala
      Начален
      Добре, а може ли да изчакам до следващия месец без да си взема началния капитал и евентуално ако има друга покер зала, която предлага 50$-те долара да взема капитала си там?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей binokala,

Разбира се веднага щом има зала, в която нямаш сметка, бонусът ти ще ти бъде преведен, не се тревожи, няма да изтече.

Можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти и да ги помолиш да ти пишат, когато има друга зала.

Поздрави,
      Деси