Първа помощ за начинаещи

• accetone
      accetone
      Бронз
      Понеже през ден има някой с блокиран акаунт предложението ми е следното:

Да се състави списък с нещата, които един начинаещ играч не трябва да прави и при регистрация в Pokerstrategy първото нещо, което прочете да бъде този списък. Съответно да има и бърз тест по списъка, за да е сигурно, че ще му се обърне внимание. Причината за всички тези недоразумения е, че 99% от потребителите в интернет пространството слагат отметката I agree и се съгласяват със всичко. Според мен най-важните неща са:

Какво трябва да знаем, за да нямаме проблеми с покерзалите и да станем успешни играчи?

1. Никога не си правете повече от един акаунт в зала.
      2. Никога не използвайте чужд акаунт.
      3. Никога не използвайте чужди документи, за да се опитате да измамите някого - мамите единствено себе си.
      4. Никога не се опитвайте да прехвърляте пари на масата. Нарича се чип дъмпинг и се следи стриктно от всички зали - наказанието е закриване на сметката и конфискуване на средствата в нея.
      5. Никога не си подсказвайте с някой на масата, защото има голяма вероятност да направите грешен ход и да се озовете в ситуацията описана в точка 4.

Тези 5 точки са определящи за мен и вярвам, че никога няма да си създам проблем с някоя зала. Все пак това е спорт и трябва да бъдем коректни не само към другите играчи, но и към себе си.
  • 1 отговор