Видео Интервюта

• dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Секцията е Мнения и предложения, обаче аз съм решил направо да си искам. :facepalm: :D

Искам интервюта с някой треньори и успешни играчи в PokerStrategy, така по 10-тина минутки да разкажат за себе си и покера, да не ги тормозите много, но пък и да не е много кратко.
  • 20 отговора
    • stefanov91
      stefanov91
      Бронз
      Звучи добре.. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей dogoargentino84,

Идеята ти е добра! :) Ние по принцип винаги публикуваме интервюта, когато нашите треньори започват работа при нас.

А какво би казал, ако го направим през системата за тренировки на живо и всеки има възможност да зададе въпрос в рамките на опредено време? Не да е тренировка, а общността да интервюира треньора.

Като човек, предложил това, получаваш право да си избереш кой да е първи. Та кой да е? :s_cool:

Поздрави,
      Деси
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Деси на мене ми допада предложението ти .... Все пак знаеш как е с тренировките, понякога сме малко хора, не всеки е свободен, така че дори и да го направим така както казваш няма да е лошо да си го има и записано във видео секцията и всеки да може да надникне когато е свободен. Иначе ... избирам Бах да е първи, доста е разказвал, но за по новите, ще е страхотно видео. :s_cool: Но нямам предвид само треньорите, а и други доста успешни играчи със статуси платина и диамант. :s_cool:

П.п. Като цяло идеята ми беше, нещо от рода да си седнете на едно кафенце с някой и за 10-15 минутки да си поговорите и поснимате. :D Но и така както казваш е добре, само държа да може да е записано и да може всеки да го гледа когато има време.

П.п.п. Доста по стимулиращо ми звучи, за новодошлите да видят, така наживо, че хората постигнали успехи са хора като всички, и че с много труд и усилия всеки може да постигне да кажем поне подобни успехи.

Поздрави,
      Красьо. :f_love:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Може да видиш това, ако не си го гледал: Ексклузивно интервю с Иво Донев и bah22

Трудно е да седнем на кафе, когато те са по света и у нас, а ние в Гибралтар, но неотдавна имахме гости, както ще видиш от интервюто.

Благодаря за подробностите! Ще видим кога и какво ще можем да направим.

Поздрави,
      Деси
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      ОК ... Да приемем, че за кафето няма да стане ..... а както казваш ти. Пак може да се заснеме примерно се заснема прозореца на тренировката, така се виждат въпросите и се чува гласа на треньора с отговорите. :s_cool:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Да, и това би било опция, Красьо. Ще измислим нещо. Мерси за инициативата и активност ти. Хубаво е да има такива предложения и идеи!

Поздрави,
      Деси
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Пък и камери има в днешно време и онлайн интервю пак може да стане със звук и картина. ;)

П.п. Незнам какво, ще се получи, но мисля, че ще стане супер. :s_cool:
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Трудно е да седнем на кафе, когато те са по света и у нас, а ние в Гибралтар, но неотдавна имахме гости, както ще видиш от интервюто.
      Не е нужно да е някои от вас. Спокойно може да намерите някой, които да е отдавна в общноста и да има желание да направи няколко интервюта с подготвени въпроси от вас/общноста.

Best,
      Kukki :s_love:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Супер е идеята :) А и така ще се избегнат едни и същи въпроси на всяка тренировка - Кога започна с покера, На какви лимити си играл и т.н. :) Все въпроси, които се задават всеки път :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Благодаря ви за хубавата инициатива и предложения! Ще се постараем да ви зарадваме.

Поздрави,
      Деси
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Еииии с това предложение ще взема да изкарам 1-2 бири. :D :D :D :D
    • petko71
      petko71
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Супер е идеята :) А и така ще се избегнат едни и същи въпроси на всяка тренировка - Кога започна с покера, На какви лимити си играл и т.н. :) Все въпроси, които се задават всеки път :)

Напълно си прав.Не е ли редно първо да попитаме треньорите?Може да нямат особено желание да отговарят за 123 456-ти път на едни и същи въпроси.
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Ееее сигурно на някой ще им е писнало да разказват едно и също, но пък ще има предполагам и неща които незнаем... Ще се представят накратко и другпът като ги питат ... ще могат да казват имам мое видео можеш да го видиш ето ти линк ... приятно гледане и така. ;)
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Mного добра идея. Наистина ще е добре :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от petko71
      Първоначално публикувано от petarvalchev

Напълно си прав.Не е ли редно първо да попитаме треньорите?Може да нямат особено желание да отговарят за 123 456-ти път на едни и същи въпроси.
      Това оставете на Деси - виждам, че тя вече се е заела с това и със сигурност ще говори с тях :)

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG
      Не е нужно да е някои от вас. Спокойно може да намерите някой, които да е отдавна в общноста и да има желание да направи няколко интервюта с подготвени въпроси от вас/общноста.
      Много добра идея! Може дори както при интервюто на jungleman12 въпросите да са от потребителите...

Поздрави,
      Христо
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      3 месеца :D :facepalm:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей dogoargentino84,

Прав си, минаха три месеца от предложението ти. През това време успяхме да направим няколко видео интервюта с нашите треньори покрай отразяването на турнира на живо - цък. Също така ви представихме няколко нови попълнения в екипа ни от треньори, както и известни български покер играчи, а именно m0rbeo, neelton, Mozak и други.
      Факт е обаче, че те не покриват напълно идеите, които обсъждахме тук. От друга страна тези три месеца бяха сигурно най-фрапантните за онлайн покера покрай изтеглянето на САЩ и ситуацията с FTP, пък и е лято - доста трудно е да се вместиш в свободното време на треньорите покрай играта им онлайн, местоживеенето им, турнирите на живо и почивките.
      Запланували сме нещо подобно в периода на Партито в София.
      Обещавам, че ще преразгледаме и възможностите за подобни организирани интервюта с всеки един треньор като част от плана за запознаването на общността с екипа зад PokerStrategy.com.

Поздрави,
      Камен
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Съвсем случайно се сетих, не че препирам нещо :)
      Ще изгледам и прочета това което си пуснал. Мерси.
      Иначе идеята за клиповете, аз го казах не е нужно да е нещо официално.
      Кой където ходи да снима клипчета снимки, то си е интересно за всички.
      Разбирам също и събитията в САЩ и FTP. Колкото до лятото, хубаво нещо е, аз съм на морето знам как е :)
      Има и доста успешни играчи които не са треньори, но пък с доста добър статус, които също могат да споделят интересни неща, може и в писмен вид :) Предполагам, че има интервюта с треньори или успешни играчи от другите общности (писмен вид или видео клип) някое преводче пак ще се получи добре :)

Мерси :)
    • 1
    • 2