Проблем с Bet265 1$ турнир

• IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Виждам че е отворен за регистрация (има вече 2-ма записани), но не ме пуска да се регистрирам, пише да се свържа със съпорта.

Ясно е че в Бет365 съм 101% към Покер Стратеджи понежи си получавам ПС точките :)
  • 13 отговора
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Сега след като ти прочетох поста веднага пробвах и аз да се регистрирам но ми излезна същтото съобщтение ?( п.п. Някой щте се сети ли да погледне коментарите в новините за промоциите и да даде отговор относно "StrategyPoint Маратон".Благодаря.
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Аз писах и на Бет365 съпорта... Надявам се до утре да се оправи проблема, че този турнир не е за изпускане :)
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Отговор получи ли?
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Поискаха ми секюрити номера сега чакам отговор :) Когато отговорят ще ти пиша...
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      От Бет365 съпорта ми "оправиха" акаунта и се регистрирах, така че пиши им и ти ;)
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      За по лесно , мисля да им звънна ,но щте изчакам ощте малко....
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от falkoneti
      Сега след като ти прочетох поста веднага пробвах и аз да се регистрирам но ми излезна същтото съобщтение ?( п.п. Някой щте се сети ли да погледне коментарите в новините за промоциите и да даде отговор относно "StrategyPoint Маратон".Благодаря.
      Здравей,

Отговорих ти в коментарите, но нека да спомена и тук накратко - разбира се, ако не сме получили още официалната информация от всички покер зали, то тогава лотарията ще бъде изтеглена по-късно. Разбира се, ще ви държим в течение.

Колкото до турнира - ако имате проблем с отдела за обслужване на клиенти на bet365 и още не можете да се регистрирате - пишете ни тук и ние ще проверим.

Поздрави,

Надя
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Благодаря ти за отговора Надя.Честит Никулден на всички именяци с пожелание да не се отърват от здраве и успехи в покер кариерата им :tongue: :tongue: :tongue:
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Надя искам да попитам как се засичат точките за деня,защтото май не е от 00:00:00 до 24:00:00ч. Ето какво се получи при мен: на 02.12-14,4 ПСточки, 03.12-12.9 ПСточки при направени 85 МеритПойнтс,на 04.12-24,4 ПС при 65МП и на 05.12-9,00ПС при 111МП. Поне 1/3 от тези 24,4 точки на 04.12 всъшност съм ги направил след 00:00:00ч. на 05.12. ?( ?( ?(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей falkoneti,

Възможно е причината за това да е разликата в часовите зони - препоръчвам ти обаче да пишеш на отдела ни за обслужване на клиенти в менюто "Помощ", защото само колегите могат да ти дадат подробна информация относно отчитането на StrategyPoints (моля те пиши на английски, немски или руски език).

Благодарим ти за съдействието!

Поздрави,

Надя
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Заради тази възможна причина няма да мога да участвам в томболата въпреки че във 5-те поредни дни съм правил по минимум 10 СПточки X( .За в бъдеще като обявявате подобни промоции,уточнявайте как и кога се актуализират точките за да няма и други прецакани и недоволни хора.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      За съжаление не мога да обещая нищо, но ще видя какво можем да направим по въпроса.

Поздрави,

Надя
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Дано да можете да направите нещто по въпроса защтото съгласете се с мен че не е много коректно да бъда изваден от промоцията при това положение.