Блогът на Боби

• bobi85
      bobi85
      Бронз
      Здравейте,
      Казвам се Борислав и живея в Благоевград. Запчнах да играя покер преди около 2 години с виртуални пари в покерстарс. След месец направих първия си депозит настойност 10$, но ги пропилях бързо в МТТ и разни сателити. След 3-4 такива депозитa стана чудо за по-малко от седмица взех 2 сателита за съндей милион и един за турнир с вход 162$ и си казах мале колко съм добър. Играх съндей милион но изгорях за няма и 30 мин по незнайни тогава за мен причини :P Успях да превъртя част от турнирните пари и ги изтеглих и спрях да играя за близо година.
      Миналото лято реших да напрая депозит отново 10$ и започнах да играя СНГ 1,75$ за 3 месеца игра само на такива турнири касата ми стана към 30$ :P Септември минах на НЛ5 кадето за седмица касата ми стана 250$ но дотам си бях след 2 месеца игра на този лимит пак се озовах с каса от 250$
      Реших да пробвам с ФЛ50 който си играя и до днес. Качвам се вече няколко пъти на ФЛ100 но без никакви успехи. След последния ми загуба от този лимит на 200ББ за 3 дни си слязох пак на добрия ми стар НЛ50 .
      Междувременно си направих регистрация в фуллтилт през покерстратиджи и взех безплатните 50$ да вида как е играта там.
      Ще играя само по 2-3 часа на ден защото останалото време ми е заето с преследването на супернова в покерстарс.

Започвам комбинирано да играя ФЛ10 и ФЛ20 дълги маси докато не направя каса към 300-400ББ за ФЛ50 и така докато не стигна 600-700ББ за ФЛ100 кадето ще имам нужда от помощ :)
      Ще поствам графика на всяка моя сесия ето и първата.

• 9 отговора
    • tanzjora
      tanzjora
      Бронз
      Само да те питам как с банка от 30 долара си направил 250 ?!? за една седмица и то на НЛ5 :s_confused: ?
    • bobi85
      bobi85
      Бронз
      С предпазлива игра и много късмет. Започнах да играя на 4 маси с по 80ББ бай ин. След 2 дни си повярвах и постепенно почнах да вдигам бай ина си на 100ББ после 120ББ и стигнах до 250ББ на 9 маси и там влязох в застой. Последсвие разбрах защо. Отдавах се на безумни блъфове и неможех да се контролирам. За последните 8 месеца мисленето върхо играта ми се промени многократно. Сега примерно ако имам 30$ каса аз никога няма да седна да играя НЛ5.
    • bobi85
      bobi85
      Бронз
      Знае ли някой дали ще получавам рейкбек в фуллтилт без да съм депозирал?
    • tanzjora
      tanzjora
      Бронз
      Не, сложи $10 и си готов ;)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Боби,

Честит блог! Желая ти успех и дано го обновяваш редовно!

Можеш да се представиш на общността в този раздел -> Представи се!

Поздрави,
      Христо
    • bobi85
      bobi85
      Бронз
      Ето и днешната графика.
    • bobi85
      bobi85
      Бронз
      Много съм разочарован от игата в фуллтилт. Днес реших да поиграя малко, даже си направих 100$ депозит за да мога да взимам рейка и да си почна да си играя ФЛ50 но...... гледам аз има само 1 маса ФЛ50 ок влязох в списака за чакащи. Същото направих и с 6 маси ФЛ20. Чакам си чакам сигорно 10 мин се минаха викам си какво става подяволите да не съм объркал нещо. Кога поглеждам на всяка от масите има по 10-15 чакащи и седят и си чакат место да отворят нова маса. ОК отварям 1 празна маса на ФЛ50 и 1 на ФЛ20 и чакам някой да седне, но никой не ебава те си чакат на пълните маси. И така след 40 мин чакане затворих фуллтилт и си влязох да си играя в покерстар.
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Здравей и честит блог!

Радвам се да видя още един ФЛ играч в нашата общност :) . Ще се радвам да помагам с каквото мога. Препоръчвам ти да се възползваш от Форум за анализ на fixed limit ръце, тренирвките на живо и стратегическите статии и видео материали, които щее намериш на сайта ни.

Поздрави,
      Марто
    • bobi85
      bobi85
      Бронз
      Здравей Solaris. Можеш ли да погледнеш статистиките ми в покерстарс и да ми кажеш имали нещо което не е както трябва.