Интересен въпрос :)

• Emos1951
      Emos1951
      Глобален
      Здравейте!
      Проблема се състои в това, че имах няколко регистрастрации, както в покерстратеджи, така и в фулттилт ...

Знам че съм нарушил правата, както на покерстратеджи, така и на фулттилт, но искам да оправя и да имам един реален профил, с реални дани, както в покерстратеджи, така и в фултилт.
      Сега ви пиша от профила на баща ми.

Тъй като вече бях писал за този проблем и ваши колеги ме посъветваха да пиша емайл на фулттилт.
      Писах и те ми закриха и ми оставиха само една регистрация, но при вписване на паролата, която си мисля че е, ми дава че паролата е невалидна.

А и да кажем че вляза с тази регистрация, ще мога ли да си впиша пак моите реални дани, които вече един път са били вписвани с друга регистрация?

Има ли вариант да изтрия всички профили, както в покерстратеджи, така и във фулттилт и да си направя регистрации наново като си впиша отново реалните дани, които един път са били вписвани!?!?!? Това възможно ли е ?!

Надявам се сте разбрали в какво се състои проблема и имате отговорите на моите въпроси !
      Предварително благодаря!
      До скоро!
  • 3 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Голям проблем имаш.Аз не мога да ти кажа дали е възможно но смятам че не е.Все пак нека някои от Админите ти даде по-точен отговор.
    • ivailoss
      ivailoss
      Бронз
      Това стана много сложно.Много по -лесно ще ти бъде ,ако се отнасяш по -отговорно към личните си данни.Пробвай да си намериш паролата във ФТ и веднъж влязъл в профила си ,вкарай малко ред !!!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Emos1951,

Първо искам да те помоля да не отваряш никакви други сметки, защото това е против правилата и може да ти донесе още повече неприятности, отколкото имаш сега!

За да разрешиш проблема с няколкото сметки при нас, моля те да пишеш на отдела ни за обслужване на клиенти в менюто Помощ, за да могат да бъдат затворени всички сметки, с изключение на една.

Опитай се да възстановиш паролата си за Full Tilt Poker (надявам се, чe поне си спомняш кой имейл адрес си използвал) - в никакъв случай не си отваряй нова сметка обаче! Пиши на Full Tilt Poker и им обясни ситуацуята, те може и да направят изключение и да променят личните ти данни. Ние обаче не можем да го гарантираме, тъй като зависи от покер залите.

И в бъдеще ти препоръчвам задължително да четеш предварително Правилата и условията на ползване, за да не се стига до такива ситуации.

Поздрави,
      Надя