нормално ли е

• 10 отговора
    • BriscoBest
      BriscoBest
      Бронз
      :) напълно нормално бих казал, с това управление на банката, което спазваш в момента, съсвсем скоро се приготви да презареждаш.. ако искаш да избегнеш този момнет, прочети статиите за управление на банкта в раздела стратегии!

Поздрави
    • TInhaylol
      TInhaylol
      Бронз
      Първоначално публикувано от BriscoBest
      :) напълно нормално бих казал, с това управление на банката, което спазваш в момента, съсвсем скоро се приготви да презареждаш.. ако искаш да избегнеш този момнет, прочети статиите за управление на банкта в раздела стратегии!

Поздрави
      пак ги следях. Играех началните ръце. И играя само на 1 маса.
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      BriscoBest не се опитва да те насочи към статиите за начални ръце, а тези за управление на банката. Не си казал на какви лимити играеш, но вероятно са такива, които не съответстват на банката ти, което в повечето случаи води до зануляване.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • TInhaylol
      TInhaylol
      Бронз
      аз все пак си играех NL10. Но съм по лоос играч. Играя повече високи конектори или от еднаква боя. Сигурно в това ми е грешката
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Злато
      Имаш банка за NL2 нe за NL10
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от TInhaylol
      аз все пак си играех NL10.
      http://bg.pokerstrategy.com/strategy/bss/1534/1/

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • nitrol
      nitrol
      Бронз
      А що не почна направо с НЛ5000? направо ще сложиш 1 ББ и си ол-ин :)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от nitrol
      А що не почна направо с НЛ5000? направо ще сложиш 1 ББ и си ол-ин :)
      Double or Nothing :D :D Буквално :D :D :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей TInhaylol,

Изглежда, че не си спазвал управлението на банката - а то е много важно за успеха - прочети отново статията, която kotsebotse ти е препоръчал :) Всеки професионален играч се придържа към него, защото иначе няма да постигнеш успех, дори напротив: бързо-бързо ще загубиш банката си.

Също така в началото е много важно да не играеш прекалено много ръце: затова сме подготвили таблица на началните ръце, която се намира в същата статия: ти самият казваш, че играеш по-loose, а това не е препоръчително. Може би именно там е грешката!

Изключително важно е да анализираш изиграните от теб ръце след сесията. Можеш да го правиш сам или с помощта на услугата за професионален анализ на ръце, която ние предлагаме. Нашите покер експерти с радост ще ти помогнат да подобриш играта си.

Успех,
      Надя
    • B0TROPS
      B0TROPS
      Бронз
      Първоначално публикувано от TInhaylol
      аз все пак си играех NL10. Но съм по лоос играч. Играя повече високи конектори или от еднаква боя. Сигурно в това ми е грешката

А сигурен ли си, че знаеш как да ги играеш точно тези ръце.Високите конектори са едни от най-опасните ръце ако не ги играеш правилно. Много често топчифта ти ще печели малък пот, а в голям ще си доминиран.