стейкване

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      Защо не разделите форума за стейкване на 4 части??1 част стейк до 100 $ 2 част стейк до 500 ; 3 част стейк до 1000 $ : 4 част стейк 1000$ + !!!! Естествено хората който стейкват ще знаят кажи речи за какво става въпрос като видят в коя графа какав стейк е пуснат. За стейк до част 2 да има задалжително участие на търсещия стейк поне 40% за
      да няма злоупотреби с пари. За стейк над 500 $ няма проблем тъй като ако се пусне такав стейк той се пуска определено от доказал се играч в общността и няма да има проблем. Така и ще се даде шанс на млади играчи да запозчнат с минимален стейк до 100 $ като от тях 40 ще е вложил самия играч и няма да има мърдане при това положение!! Поне така си мисля аз !
      Моля за вашите коментари
  • 5 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Не може да задължиш някой, който търси стейк да поема определен %.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Bot33,

Според мен форумът за спонсориране няма достатъчно трафик, за да бъде разделян на части. Освен това, като се има предвид колко статистика за покер играч има налична в Интернет, мисля че всеки може да прецени дали даден играч е печеливш или не. Да не говорим, че си личи и по самата оферта.

Мисълта ми е, че спонсорите трябва да си вършат домашната и да правят проучване за това къде да инвестират, а не да разчитат на нас да филтрираме офертите по някакъв начин.

Поздрави,
      Станислав
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      е да но е неприятно като някой те завлече с пари нали така :) пак и според мене ако се раздели стеикването на групи ще е по удобно и по приятно
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Tова не дава гаранция, че като се направи, няма да те завлекат отново.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Bot33,

Съгласна съм с petarvalchev, че е трудно да се гарантира, че никой няма да те "завлече" с пари.

В крайна сметка, не е задължително да спонсорираш някого, ако не си сигурен за него, всичко е въпрос на лична преценка.

Евентуално някой ден, ако има повече публикации в този форум и ние видим, че има значителна нужда от разделяне на различни секции с оглед на прегледността, ще го направим, но засега това не е необходимо.

Поздрави,
      Надя