Sit&Go Blog

• Eg0is7
      Eg0is7
      Бронз
      Здравейте приятели, Най-накрая и аз се престраших да направя свой собствен блог. Накратко казвам се Георги на 23г. от Асеновград...по покера се запалих покрай един прител който ми разправше колко е велика тази игра...до тогава единствената игра която играех беше Белот и Сантасе :) .....след като ми каза за този невероятен сайт (тогаша ест не осъзнавах това) реших да опитам...Естествено 50-те долара ги изгубих за отрицателно време след като една вечер седнах да играя доволно почерпен :) след това потроших оште 1 2 малки депозита от по 10 20 долара.... играх само кеш Парадайс и ФТП..... тогава реших да започна да чета да гледам видеа и така да подобря играта си !!! започнах да преглеждам стратегийте и видеата докато не открих СНГ турнирите ... след прочитането на всички стратегии и изглеждане на всички видеа достъпни за мен започнах да играч да играя с моийте 3,40 долара вурнати ми то Рейк-а в ФТП.. който превърнах с игра в 56$..докато недойде промоцията Таке2.. която изискваше да се играе Кеш или Ръш.....и както подобаша моята скромна банка замина незнайно бързо в ръш покера без да спечеля даже и парите от Таке2 :) .... с върнатия рейк започнах пак да си цъкам СНГ и към днешна дата имам 40$ банка което е супер ..пак от около 5$...играя 1.20 стг в ФТП....като ги бях направил към 50 но ме удари даунсуинг...което е съвсем нормален фактор в покера и затова не губя кураж и вяра че лека полека ще усъвършенстшам играта си!!!.
  • 5 отговора
    • Eg0is7
      Eg0is7
      Бронз
      Правя този блог: 1за лична мотивацивация
      2за да стана по активен потребител в Покерстратеджи като пускам за анализ повече ръце и обсъждане на играта със суфорумците.....досега бях предимно читател но отднес смятам да съм по активен!!!..Това е от мен засега Успех на Всички и Нека Ривърът бъде с Вас!!! :) )
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Успех с блога!!!
    • Eg0is7
      Eg0is7
      Бронз
      Понеже съм доста несериозен не бях ъпдейтвал досега моя нов блог но днес реших да напиша някой ред.Интересни нешта се случват в покер отношение като най якото е че качих лимит нагоре и вече играя 2+0.2 в ФТП където засега всичко е Ок...Също така ударих 50$ от билетчето си в Маднес турнира който също е Ок
    • Eg0is7
      Eg0is7
      Бронз
      и още нещо някой ако може да ми каже как сташа финта с Постването на графиката!!!
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей, успех и по-малко вариация и даунсуингове.
      За графиката, ако имаш ХЕМ сейваш я като .jpg с дясното копче на мишката в/у нея и я качваш в imageshack.us, след което с дясното копче в/у нея and copy image URL, след което както си пишеш пост даваш на 7мото квадратче над кутията за текста и пействаш.
      Ако нямаш ХЕМ правиш скрийншот, постваш го в пейнт и от там го сейваш като .jpg, след което по гореописания начин.
      Поздрави