Rush стратегия

• 8 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей kalatababy,

Преместих темата ти в правилния раздел и се надявам да получиш положителен отговор. На мен също ще ми е интересно да видя такава стратегия.

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      All in всяка ръка и почвай да се молиш :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Поздрави,
      Десислав
    • Gau4os
      Gau4os
      Бронз
      Аз лично, когато играя rush, играя още по-изчистено и без импровизации. Тъй като нямам информация за съперника, играя максимално по таблиците, което си мисля, че се превръща в още по-голям плюс, тъй като другите именно мислят някакви такива нагаждания на играта си. Някои са прекалено тайт и затова често нямаме никой в пот с много силна префлоп ръка, други пък стават по-лууз, за да се възползват от тази пасивност и именно понеже не знаем кой как играе (освен ако не сме запомнили ника му от предишни ръце) вяевам, че максималното придържане към АБЦ покер е най-доходоносно.
    • sok4e133
      sok4e133
      Бронз
      Има разлика и в нивата на блиндовете , незнам но аз съм забелязал че на 5/10 се играе много по добре ... на 2/5 е като на 1/2(на обикновенните маси) всеки прави каквото си иска ... което е малко изнервящо и те взимат по невъзможните начини , но 5/10 и на горе си е доста добре :P

лично мнение разбира се :)
    • peruzz1
      peruzz1
      Бронз
      Или съм има късмет, или рибките плуват между 19:30 и 21:30:)
      Сутрин рано само съм се набутвал. Каквото и да имат играят рейз рейз рейз и често фолдвам :)
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Аз когато играя, играя изключително тайт. Даже АК от ранна позиция без да се замислям фолдвам, понеже в 80% от случайте съм срещу АА или КК. Познавам приятели, който играят само АА и КК и такива риби като мене с АQ AK им изплащат. Та явно няма да се направи нещо по въпроса или не се дава информация за сега та ще си споделяме само. Въпрос: Как играете JJ на Rush-a? :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей kalatababy,

Ще предам предложението ти на колегите, които отговарят за обучението и избора на стратегии, който да бъдат публикувани.

Ние вече имаме 7 видео материала за Rush Poker на български език и доста други на английски език. Ако не си ги гледал, горещо ти препоръчвам да го направиш.

Поздрави,
      Станислав
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Благодаря за предложението!

NL Hold'em е игра на игрови/теоретични идеи. Именно тези идеи научавате в статиите, и като всеобхващащи (Стойност, Блъф, Контрол на пота) могат да бъдат използвани (понякога с малки адаптации) на всеки игрови вариант. Тези адаптации е най-лесно да се обяснят на практика, затова и засега сме се фокусирали главно върху видеоматериали. Не изключвам скоро да синтезираме и статия, но цяла стратегия би била ненужна, поради горните причини.

Успех в ученето и на масите!

Поздрави,
      Камен