СнГ 1$ 9 , МТТ;Обърквация (ЪПДЕЙТЕД)

• Paybycheque
      Paybycheque
      Бронз
      Ако някой иска да си ме представи как изглеждам докато играя покер -

а Сега -Зравейте! Днес ще започна моя покер блог.
      Започнах преди около 1 месец да играя във фул тилт покер. СнГ турнири главно. Банката ми се промени драстично няколко пъти и вмомента съм на нулата т.е. на началните 50$ съм си. Мисля да започна наново с 1$ бъй ин 9 снг, и от време на време 45 или 90 за разнообразие. Ще публикувам моите победи, провали и ръце тук. Надявам се да е интересно на някой да следи моето покер развитие. Ще се постарая да следвам добро управление на банката, а ще видим какви са покер способностите ми ! :)
      Днес няма да мога да играя повече и не ще поствам нищо, но утре с удоволствие ще изиграя няколко игри. Проблемът е, че не мога да сваля слона от сайта, а успях само Екилатора. Не знам как да поствам ръце като хората нито профит, но ще поразгледам из форума и до 2 дни ще започна блога сериозно!
      Преди играех само СнГ и МТТ , но като разбрах, че със снг трудно се излиза от блатото, реших да се пробвам кеш, прочетох всички теми, които мога в стратегията за кеш масите, и се пробвах. Ето разултатите, не са добри, но за толкова ръце, толкова :

Може би се чудите, защо почнах и кеш, ами изиграх доста снг-та и бях на 0-та , след това инсталир и слона, и изиграх около 3-4 турнирчета, като също влязох в едно МТТ и станах 109 от 1000 и няколко човека , като платените места бяха 108 ;Д, и се изнервих направих голяма глупост ! Може да ви служи за урок ( за по неопитните имам в предвид) СПАЗВАЙТЕ УПРАВЛЕНИЕТО НА БАНКАТА !

Ето:

Общо взето съм на загуба, заради лошото ми управление на банката. Разбрах грешките ми къде са, и възнамерявам да ги оправя.

Приятно следене на блога. И успех по масите,

поздрави, Гурбалов. :f_love:
  • 8 отговора
    • Paybycheque
      Paybycheque
      Бронз
      Така, днес интернетът ми се подобри и успях да изтегля слона. Скоро ще започна да поствам всичко, което ми се случва.

PS:Назад с 5$ >..<
    • lnnocencio
      lnnocencio
      Бронз
      Честит блог с пожелания за постоянно покер развитие :s_thumbsup:
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Честит блог и успех, ама се представи :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Paybycheque,

Както на мен ми казаха, когато отварях моя блог, хубаво е да се представиш кой си и за какво се бориш, какви са ти целите, когато отваряш блог? ;)

Честит блог и успех!

Поздрави,
      Христо
    • Paybycheque
      Paybycheque
      Бронз
      Блогът е обновен. Постнах всичко в началото му. ;)
    • Paybycheque
      Paybycheque
      Бронз

Ето една от предишните ми глупости, когато се изнервя и не знам защо не мога да се контролирам и сядам на немислимо голям лимит за банката си, 20$+2$ :О !? точно затова рязко спадна, обещавам няма да се повтори !
    • Paybycheque
      Paybycheque
      Бронз
      Спирам с кеш масите, продължавам си отново с СНГ, но се колебая все още, защото мисля, че много трудно ще изляза от 1$ ;(
    • Paybycheque
      Paybycheque
      Бронз
      Една интересна ръка.
      Known Players:
      Position:
      Stack
      MP3:
      4745
      CO:
      4655
      BU:
      1900
      Hero:
      1735
      BB:
      465

SnG-MTT $ 1,20 (9 Players)
      60/120 No-Limit Hold'em (5 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.99.40308.1 by www.pokerstrategy.com

Preflop: Hero is SB with J :heart: , J :club:
      MP3 folds,
      CO raises 120 to 240,
      BU raises 1660 to 1900 ( (AI)), Hero calls ( (AI)), BB calls ( (AI)), CO calls

Flop: (6000) 6 :diamond: , 5 :diamond: , 4 :heart: (4 Players)

Turn: (6000) 3 :diamond: (4 Players)

River: (6000) 7 :club: (4 Players)

Final Pot: 6000

Results follow (Highlight to see):
      Hero shows a straight, seven high (Jh, Jc) --> (7c, 6d, 5d, 4h, 3d)
      CO shows a straight, seven high (As, Kd) --> (7c, 6d, 5d, 4h, 3d)
      BU shows a straight, seven high (Ah, Qc) --> (7c, 6d, 5d, 4h, 3d)
      BB shows a straight, seven high (Ac, Jd) --> (7c, 6d, 5d, 4h, 3d)

Hero wins 1735 with a straight, seven high (Jh, Jc) --> (7c, 6d, 5d, 4h, 3d)
      CO wins 1900 with a straight, seven high (As, Kd) --> (7c, 6d, 5d, 4h, 3d)
      BU wins 1900 with a straight, seven high (Ah, Qc) --> (7c, 6d, 5d, 4h, 3d)
      BB wins 465 with a straight, seven high (Ac, Jd) --> (7c, 6d, 5d, 4h, 3d)

Как така никой нямаше 8 ;Д, как ме прецакаха тези карти не е истина, но може би е било за мое добро :)