Отказ за получаване на капитал

• nikilud93
      nikilud93
      Начален
      Здравейте.Регистрирах се вчера и ето какво получавам.
      Един вид: \"Няма да ви прехвърлим 50$ и няма да ви кажем защо\"

Здравей Nikolay,

За съжаление трябва да ти съобщим, че сметката ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да ти преведем началния капитал от $50.

Моля обърни внимание: За да предотвратим злоупотреби със системата ни за сигурност, нашите служители нямат право да ти дават конкретна информация за твоята проверка на самоличността. Тази проверка не може да бъде повторена или решението да бъде променено. Тези условия важат и в случаи, когато по грешка сме взели погрешно решение. Ако случаят е такъв, ние те молим да приемеш искрените ни извинения за причиненото неудобство.

Ти, разбира се, въпреки това можеш да станеш активен член на PokerStrategy.com и да се възползваш от нашите различни предложения. Можеш да дискутираш във форума, да гледаш видеоматериали, да посещаваш тренировки, да четеш статии и да отключваш съдържание за напреднали, за да подобряваш покер играта си.

Ти можеш и да получаваш StrategyPoints, без да си получил началния капитал от $50. За целта просто си избери бонус за първия си депозит в една от партньорските ни покер зали. Ти ще получещ чрез нас най-високият възможен бонус за първи депозит. Ако например депозираш $10 собствени средства, при един бонус от 200% получаваш допълнителни $20:

----- Кликни тук за всички бонус предложения: -----

http://bg.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/

Твоето потребителско име в PokerStrategy.com: nikilud93

Ако си забравил паролата си, можеш да получиш нова тук:

http://bg.pokerstrategy.com/lostpassword

Ако междувременно имаш нужда от помощ, не се колебай да се свържеш с нас - ще се радваме да ти помогнем:

http://bg.pokerstrategy.com/help

Поздрави,

Отделът за обслужване на клиенти
  • 4 отговора
    • nikilud93
      nikilud93
      Начален
      май вече не изпращате никакви пари на никoй .поне 5 познати които са се регистрирали тук получават подобно съобщение .правите го единствено за да трупате потребители според мен.
    • disorder777
      disorder777
      Бронз
      Здравей,

Не знам защо са ти отказали началния капитал, но съм сигурна, че имат причина, понеже тук има много хора, които се представят във форума и споделят, че са получили $50. Аз лично също съм получила началния капитал.

Друг е въпросът, че най-вероятно си нарушил правилата на PokerStrategy и нямаш навършени 18 години или вече си получавал парите... И за какво им е да трупат потребители, които не играят??? Не си ли чел бизнес модела на компанията: http://bg.pokerstrategy.com/businessmodel/.
      Информирай се преди да изказваш мнения...

Поздрави
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Как пък всички все се регистрирате,познати се регистрират и все имате проблеми.

За 2 седмици регнах двама приятели се регнаха без никакъв проблем.

Минаваш теста,следваш стъпките,като ти искат документите пращаш личната карта от 2-те страни и 1 снимка с личната карта до лицето ти и си готов.

Явно не всички го правите това или си криете данните и хората няма как да ви приемат документите.Ако следваш моите стъпки съм сигурен,че няма да имап никакви проблеми.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей nikilud93,

Съжалявам да разбера, че ти е бил отказан началния капитал!

Всеки месец стотици потребители от България започват покер кариерата си с безплатни $50 от нас.

Искрено се извинявам ако колегите ми от отдела за сигурност да допуснали грешка в твоя случай, но решението им е окончателно.

Горещо ти препоръчвам да се възползваш от другите безплатни услуги и учебни материали, бонуси и промоции, които предлагаме. Ако останеш активен член на общността ни, скоро ще се увериш, че безплатните $50 са само една много малка част от ползите, който можеш да имаш от bg.PokerStrategy.com

Поздрави,
      Станислав