Начален капитал

• 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от boris4e
      Добре ще им изпратя ID ще им изпратя глупава снимка с личната карта до лицето.. ама ако нямам нищо на мое име как да им изпратя документ с адреса ми?????
      Здравей boris4e,

Добре дошъл при нас :)

Няма нужда да се притесняваш - сигурна съм, че ще намерим решение, ако става дума за проверката на самоличността на PokerStrategy.com :)

Ако адресът ти по лична карта съвпада с този, където в момента живееш, тогава не е необходимо да изпращаш допълнителни документи.

Ако пък адресът ти е друг, то тогава просто обясни ситуацията на отдела ни за обслужване на клиенти тук, колегите с радост ще ти помогнат.

Докато чакаш да получиш началния капитал, можеш да се запознаеш с нашата общност, като се представиш във форума за нови играчи.

Поздрави,
      Надя
    • boris4e
      boris4e
      Бронз
      Първо не ми се четяха снимките.. добре направих нови макар че с точно тези които "не се четат" съм се регестрирал в една дузина сайтове.. сега обаче ново 20 вече се четата ама сега ги искат и цветни.. е ми аз мога или немо га да ви....
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от boris4e
      Първо не ми се четяха снимките.. добре направих нови макар че с точно тези които "не се четат" съм се регестрирал в една дузина сайтове.. сега обаче ново 20 вече се четата ама сега ги искат и цветни.. е ми аз мога или немо га да ви....
      Здравей boris4e,

Съжалявам да разбера, че проверката на самоличността при теб отнема повече време от нормалното!

Не съм запознат с изискванията на другите сайтове относно снимките на личните ти документи, но при нас те много ясно са описани тук:
      http://bg.pokerstrategy.com/idcheck/upload-id-photo/

цитирам: "Само цветни снимки са приемливи."

Ние имаме желание да ти изпратим безплатен начален капитал, но за целта трябва да следваш стриктно инструкциите на нашия сайт. Всички изисквания част от проверката на самоличността са в следствие на множество опити за злоупотреби и дори фалшифициране на документи и затова колегите ми от отдела за сигурност са много стриктни.

Надявам се по-скоро да преминеш през проверката и да получиш безплатните $50.

Успех по покер масите!
      Станислав