Защо само Fulltilt???

• 8 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей BateKosta,

Добре дошъл във форума!

Към момента предлагаме безплатен начален капитал само във Full Tilt Poker. По принцип покер стратезите, които не са на територията на България, могат да получават безплатните $50 в общо 4 покер зали, но само Full Tilt Poker от тях работи приема играчи от родината.

Възможно е в близко бъдеще да започнем да предлагаме безплатните $50 и в друга зала. Когато това се случи ще уведомим всички хора, който не са успели да вземат този бонус, заради предишни регистрации във Full Tilt Poker.

Поздрави,
      Станислав
    • nevkaradimova
      nevkaradimova
      Бронз
      Това „близко бъдеще” може да се окаже мнооогооо далеч…
      По-добре не се надявай много на това.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей nevkaradimova,

Не мога да издавам неща от "кухнята", но под близко бъдеще в действителност имам предвид близко бъдеще :) Веднага след като добавим и втора покер зала ще информираме чрез новина и имейл всички хора, които не са имали възможност да си получат началния капитал.

Поздрави,
      Станислав
    • SunShine300
      SunShine300
      Бронз
      Здравейте!
      Аз също не мога да играя с този начален капитал във Full Tilt и затова още се чудя коя от двете опции като новорегистрирана да избера.
      Затова и още не съм минала теста.

Разбира се, че това са неща от "кухнята", но не пречи да се ангажирате с някакъв приблизителен срок, в който ще ни предложите и друга зала.

Благодаря ви предварително!!!!!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей SunShine300,

За съжаление не ми е разрешно да разкривам информация, докато тя не е публично обявена на сайта ни, за това единственото, което мога да направя е да те посъветвам да изчакаш и да следиш новините и твоя имейл адрес за съобщение.

Благодаря ти за търпението и разбирането!

Станислав
    • zadtebsum
      zadtebsum
      Бронз
      Здравейте!
      Имам акаунт във Фултит,преминах теста и въпроса ми е - мога ли да си направя нова регистрация с ново ИД за да получа бонуса?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от zadtebsum
      Здравейте!
      Имам акаунт във Фултит,преминах теста и въпроса ми е - мога ли да си направя нова регистрация с ново ИД за да получа бонуса?
      Здравей zadtebsum,

Отговорът е НЕ.

Според правилата на покер залата, както и нашите, един потребител може да има само една сметка/регистрация. Нарушението на това правило води до затваряне на всички сметки и конфискация на средствата в тях.

Очакваме скоро да имаме и втора покер зала за безплатния начален капитал, но не мога да ти кажа точно кога. Ако имаш предишна регистрация във Full Tilt Poker, ще трябва да изчакаш докато започнем да предлагаме безплатните $50 и в друга зала... или естествено можеш да депозираш сам и ще получиш бонус за първи депозит от 100%.

Поздрави,
      Станислав
    • zadtebsum
      zadtebsum
      Бронз
      Благодаря,ще чакаме:)