Поздравления за професионализма!

• mitevini29
      mitevini29
      Начален
      Здравейте, днес ми бе отказан преводът на 50$ начален капитал и бих искал да се оплача на драгите съфорумци.
      Първо се регистрирах в сайта, преминах теста и си създадох сметка във fulltilt poker. На следващия ден получих съобщение от съпорта, че не са успели да ме намерят на посочения телефон за връзка. Доста се учудих защо им трябва да ми се обаждат, при положение, че мои познати предварително ме бяха уведомили за проверка на самоличността, включваща пращане на копия от лична карта и т.н., но айде, дадох им телефонен номер, уточних и час, в който ми е удобно да ми се обадят, но уви, денят си мина без обаждане. Вечерта влязох в акаунта си и бях получил ново съобщение, в което ме информираха, че все пак трябва да мина проверка на самоличността. Депозирал съм в няколко зали и общо взето съм запознат с процедурата, затова днес сутринта изпратих 3 снимки: лична карта лице/гръб и снимка, на която държа въпросната лична карта до лицето си, точно както се иска. На двете снимки с личната карта закрих последните две цифри от ЕГН-то си от съображения за сигурност, останалата информация е кристално ясна, личната карта е от новия тип, извадена е тази година. Единственото, което не изпратих, е документ, удостоверяващ адреса ми (адресът на личната карта не съвпадаше с посочения от мен), поради простата причина, че такъв документ не намерих.
      И така, около 2 часа след изпращането на въпросните документи, получих отговор, че не съм преминал проверка на самоличността и началният ми капитал е отказан.
      Пиша всичко това по две причини: първо, зачитайки се из тази секция на форума попаднах на доста мнения от потребители и модератори, за това колко лесно било получаването на началния капитал и колко съвестни били хората, занимаващи се с проверката на самоличността. Второ, политиката на сайта била такава, че да не се споменава причината, поради която капиталът е отказан. Ясно, разбирам, а бихте ли ми обяснили как точно ще застраши сигурността ви едно съобщение от рода на "Съжаляваме, но не сте пратили документ, потвърждаващ адреса Ви", или "Съжаляваме, но закриването на каквото и да е по личната Ви карта, освен подписа Ви, прави документа невалиден"
      Изобщо липсата на ясни правила по получаването на този капитал според мен води до тотална дискриминация по отношение на всеки потребител. Как може на някого да се дават 50$ просто като премине теста, на друг-когато вдигне телефона на вашите сътрудници, а на трети, който ви предоставя автентични лични данни и сам си прави теста, да му бъдат отказвани въпросните 50$ ? Ако това е разбирането ви за контрол и предотвратяване на злоупотреби-тогава явно аз греша.
      И накрая, ако някой админ реши да пише, само ще го помоля да не ми копи- пейства заготовките тип "Не забравяй, че все още може да се възползваш от бонусите в различните покер зали, които нашият сайт предлага". Няма и не мисля да се възползвам, реших да се регистрирам заради брат ми, който 1 месец ми опяваше как му трябвали още препоръчани приятели, и вече съжалявам.
      Александър
  • 4 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей mitevini29,

Благодаря ти за обратната връзка и споделеното мнение!

Опасявам се, че решението на колегите ми от отдела за сигурност е окончателно. Искрено се извинявам, ако тяхното решение е било неправилно.

От съображения за сигурност, не разкриваме детайли относно проверката на самоличността и причините за отказ. Ако разкривахме подобна информация, злонамерените потребители щяха много лесно да заобикалят проверките ни.

Поздрави,
      Станислав
    • m1ke46
      m1ke46
      Бронз
      Мен ме одобриха за около 1 денонощие без никакви проблеми. Следващ стъпките, като ги изпълняваш стриктно и ще си получиш капитала.
    • mpmitseva
      mpmitseva
      Бронз
      Първоначално публикувано от m1ke46
      Мен ме одобриха за около 1 денонощие без никакви проблеми. Следващ стъпките, като ги изпълняваш стриктно и ще си получиш капитала.
      Здравейте,

аз следвах стъпките стриктно, но не ме одобриха ;)

@mitevini29

Първите няколко дни и аз като теб бях много разочерована. Има хиляди реклами, за тези 50 долара, но никъде няма ЯСНИ правила, на които трябва да отговаряш за да ги получиш. И аз като теб изпратих лична карта снимка, в която държа личната си карта и копие от фактура за ток ;) , но след 15 минутки получих отговор, че не съм одобрена.

НО от друга страна, аз като по-възрастен човек, живял по времето на Тодор Живков съм учила в училище само руски език и си дадох сметка, че БЕЗПЛАТНИ статии и видео материали на роден език за мен са МНОГО ПОВЕЧЕ отколкото тези 50 долара ;)

И така оделих 100 лева от заплатата си и в момента играя във Full Tilt Poker.

Успех
    • provoman
      provoman
      Бронз
      Така се прави,
      то дали ще вземеш 50$ ,като повечето от нас и ще ги профукаш бързо и после ще депозираш още няколко пъти, по добре да се отделят едни пари и да играеш по-стриктно.

Успех.