Какво мислите ?

• GADBG
      GADBG
      Глобален
      Искам да попитам какво мислите по едно предложение да си направим скайп стая където да се запознаем и да общуваме и по свободно и да си говорим за събитя от света на покера по свободно и други теми ?!
      Ако има достатъчно желаещи нека да кажат да направим една стая иначе няма смисъл. Само да предупредя в стая няма да е се говорят безмислени работи и тем подобни даже ще е с права определени хора ще могат да гонят и спират чата на провинилите се.
  • 15 отговора
    • DESSSBG
      DESSSBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от GADBG
      Искам да попитам какво мислите по едно предложение да си направим скайп стая където да се запознаем и да общуваме и по свободно и да си говорим за събитя от света на покера по свободно и други теми ?!
      Ако има достатъчно желаещи нека да кажат да направим една стая иначе няма смисъл. Само да предупредя в стая няма да е се говорят безмислени работи и тем подобни даже ще е с права определени хора ще могат да гонят и спират чата на провинилите се.
      Принципно аз нямам против, но нека повече съфорумци си кажат мнението. :s_cool:
    • meto66
      meto66
      Бронз
      Съгласен съм.но не искам някой да има права и да ми се прави на отворен
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Аз си мислех,че за тази цел си имаме форум...
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Само да предупредя в стая няма да е се говорят безмислени работи и тем подобни

Тук ме отказа. Доста трудно би било да събереш 200-300 човека и работите да изглеждат смислени за всички. Предвиждам голяма катастрофа, ако това се случи, но все пак щом имате желание и ви радва :f_thumbsup: А и да това като цяло е идеята на форума май май :D
    • GADBG
      GADBG
      Глобален
      Първоначално публикувано от PetChoveka
      Само да предупредя в стая няма да е се говорят безмислени работи и тем подобни

Тук ме отказа. Доста трудно би било да събереш 200-300 човека и работите да изглеждат смислени за всички. Предвиждам голяма катастрофа, ако това се случи, но все пак щом имате желание и ви радва :f_thumbsup: А и да това като цяло е идеята на форума май май :D
      Номера е да си поговорим по опознаем и т.н. ако ме разбираш какво говоря ти за покер ако е ...... само. Тая стая да е нещо тип като виртуално кафе.
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Лошо няма, ама много хора не са фенове да си дават скайпа ей така пък и 200 човека още в скайпа ми са кофти работа :D

По-скоро фрии онлайн чатче и спи града, нещо от сорта на mIRC би било найс :evil:
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Идеята е добра.Съмняваме да се събереме повече от 50
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от ninjaflash
      Аз си мислех,че за тази цел си имаме форум...
      Правилно казано. :)

Поздрави,
      Христо
    • DESSSBG
      DESSSBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от LegionBG
      Лошо няма, ама много хора не са фенове да си дават скайпа ей така пък и 200 човека още в скайпа ми са кофти работа :D

По-скоро фрии онлайн чатче и спи града, нещо от сорта на mIRC би било найс :evil:
      Съмнявам се, че ще се съберат 200 - не повече от двадесетина, ако се съберем...
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      Да, и аз съм за! Варианта с друга програма също не е лош.

ps. Google Talk е хубава алтернатива.
    • GADBG
      GADBG
      Глобален
      ми всичко е забава и да се опознаем да си поговорим форума е как да кажа той е за покера, а ние можем си говорим там за всичко и да си кажем неща дето едва ли ще ги напишем по форума някога. 200 души едвали ще има аз залагам за 20-30 ако някой е навит да ми пише едно лично съобщение със скайпа си ако не искате скайпа дайте варианции и гооглето е добра идея но скайпа е най удачен.
    • Poharchiparichko
      Poharchiparichko
      Бронз
      Тази идея беше осъществена преди повече от година в момента сме 22-ма :s_cool:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от Poharchiparichko
      Тази идея беше осъществена преди повече от година в момента сме 22-ма :s_cool:
      Поздравления - хубаво е да има подобни групи :)

Митко
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      А да споделиш как да се вкараме и ние?! :evil:
    • Poharchiparichko
      Poharchiparichko
      Бронз
      Първоначално публикувано от LegionBG
      А да споделиш как да се вкараме и ние?! :evil: