Fulltilt bonus ftp SnG

• NiKOiiii
      NiKOiiii
      Глобален
      Здравейте, Искам да попитам защо не ми дава бонус ftp които пише че трябва да ми даде от изигран снг турнир с такса 1 $ попринцип трябва да ми даде 10фтп до колкото разбрах
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей NiKOiiii,

Какъв по-точно турнир играеш? Таксата $1 е всичко общо, което плащаш като входна такса или турнирът е с вход $10+1 долара и $1 ти е рейка.

Ако играеш турнир с входна такса $10+1, това означава, че плащаш $10 за наградния фонд и $1 рейк (такса) за покер залата. Във Full Tilt Poker $1 рейк = 2 StrategyPoints при нас, но няма формула, по която може да изислиш с точност $1 рейк на колко FTP точки се равнява.

Поздрави,
      Станислав
    • NiKOiiii
      NiKOiiii
      Глобален
      Говоря за това "Tournaments: For every dollar paid in Multi-Table Tournament or Sit & Go fees, you'll receive 10 Full Tilt Points."
      или аз нещо не го разбирам както трябва, или трябва да платя 1 $ такса за yчастие за да получя 10фтп, доколкото разбирам от теб защото аз си мислех че на турнир с 1$ buy in получавам тези точки
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от NiKOiiii
      Говоря за това "Tournaments: For every dollar paid in Multi-Table Tournament or Sit & Go fees, you'll receive 10 Full Tilt Points."
      Здравей NiKOiiii

Въпросното изречение се отнася до таксите, които плащаш когато играеш турнири, тоест до рейка, който плащаш.

Обикновено турнирите във Full Tilt Poker са с вход:

$1 + $0.20
      $5 + $0.50
      $10 + $1

В горното изречение под "fees" се има предвид тези суми 0.20, 0.50, $1. Това са таксите, които плащаш на покер залата, или точният термин е рейк. FTP точките, както и StrategyPoints зависят от този рейк.

Поздрави,
      Станислав