Планове за лятото

• IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравейте стратези,

Нека направим тема за споделяне на своите планове за лятото - не само за почивка, а и ако на някого му предстои друг ангажимент през най-приятния сезон.

Някои от нас са вече на морския бряг (PetChoveka) и предполагам скоро ще се съберат много последователи.

Ако могат да се включат и снимки в темата (на скандинавки или рускини) ще е още по-добре :evil:

Поздрави,
      Иван
  • 11 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Интересно наистина - кой къде ще ходи на море и къде ще почива (забавлява)

Аз все още нямам планове освен, че съм се надъхал да летя с парапланер.

Не е евтино, но за веднъж според мен си струва да се опита.
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Освен това да бъда на морето, смятам да изкарам супер много пари и обмислям да сложа камера в стаята си / ако може да се нарече стая /, която да пускам когато имам намерения да се напивам, за да виждам какво се случва и евентуално да чувам обяснения от себе си за това, докъто все още не съм забравил. Също имам една идея, която ми се струва интересна, но ще я видите скоро време.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @PetChoveka, относно камерата - вземи си една за компютъра и се пусни по скайп ... :D :D :D
      Ама и озвучение трябва, за да е забавно.

Аз искам вече да съм на морето и да изкарам 3 месеца там, защото в малкия град ще умра от скука.

• DaedraLords
      DaedraLords
      Бронз
      Хех. Аз сега планувам да си взема останалите изпити до средата на месеца и после да grind-вам до края на юли. След това целия август ще рейдвам казината в Златните :f_grin: :f_grin: :f_grin:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Яко плаж и мацки :) Това е за сега :D :D :D :D :D :D
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      28-ми летя за Австрия happppyyyyyyyyyyy :D

След това ако имам пари,със момчетата сигурно ще направим и един силен Съни Бийч,да се смажем от курви и алкохол :facepalm:
    • nadichka
      nadichka
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Аз все още нямам планове освен, че съм се надъхал да летя с парапланер.

Не е евтино, но за веднъж според мен си струва да се опита.
      Много добро преживяване :D Заслужава си!

Аз искам да се кача на уиндсърф :)
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      поправка:

На 27 летя за Австрия,на следващият 27 пътувам Париж (2 седмици) ,от там към Б-я директно се забиваме на Sunny Beach и там прекарвам 1 седмица и това ще е за лятото.

За пари не питайте,не плащам аз :facepalm: :D (пожелавам всеки така да го нареди)
    • hohoho321
      hohoho321
      Бронз
      моето лято ще бъде посветено на : : pokaah :heart: :
      Иначе 1 море и 1 планинка . Моренцето на SB ( не на малкия блинд :Д ) плаинината - Рила или Стара планина , не е ясно още :>
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от hohoho321
      плаинината - Рила или Стара планина , не е ясно още :>
      Защо не отидеш в Пирин? Ако не си ходил, много ще ти хареса!
    • hohoho321
      hohoho321
      Бронз
      Мм не съм ходил , не е ли малко опасно там с тези камънаци и пропасти :f_confused:

Иначе проблем е че с моите приятели сме много зле с организацията :D , би ли предложил някакъв маршрут / места , които са интересни и трябва да се видят .

А общо взето Пирин е по-добра опция за почивка и походи от Рила , където е пълно с тоооолкова много народ и имам усещането , че съм в центъра на някой по-малък град .