Как се печелят нужните 100 FTP Points ?

• mariqna1986
      mariqna1986
      Бронз
      Моля да ми обясните, защото никъде не намерих информация за това как се печелят тези точки и кой е най - бързият начин :) ?
      Направих и депозит $11 през VISA.. и сега имам 53 долара в акаунта
      предполагам няма да е проблем тегленето на 50 от тях в същата VISA..?

Благодаря предварително
  • 18 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей mariqna1986,

Добре дошла във форума!

FTP точки се печелят като просто играеш на кеш маси или турнири с истински пари във Full Tilt Poker. Колко FTP точки имаш в момента, можеш да следиш от софтуера на покер залата.

След като си депозирала и си спечелила 100 FTP, PokerStrategy.com вдига всички ограничения върху твоя начален капитал от $50. От тук нататък важат стандартните условия на покер залата.

Аз бих ти препоръчал да не бързаш с тегленето, а да продължиш да играеш и да се стремиш да увеличиш банката си. След като си депозирала ще получаваш и 27% рейкбек, което не е за изпускане.

Успех по покер масите,
      Станислав
    • mariqna1986
      mariqna1986
      Бронз
      Аз бих ти препоръчал да продължиш да бе бързаш с тегленето, а да продължиш да играеш и да се стремиш да увеличиш банката си. След като си депозирала ще получаваш и 27% рейкбек, което не е за изпускане.

преди това имах 60 загубих 7 и сега са 53 това влияе ли по някакъв начин ??

27% от 53 = 14,31
      което ще рече ? че ще получа 14,31 долара така ли ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей mariqna1986,

Рейк това е комисионната, която всички покер играчи плащат на покер залата. Например в турнирите с вход $1+0.20, тези $0.20 цента са комисионната на покер залата. На кеш масите същи има комиионна, която се взима от хората участвали във всяка рък.

Рейкбек означава, че покер залата ти връща част от комисионната, която са ти взели. Чрез PokerStrategy.com, когато играеш във Full Tilt Poker близо една трета от комисионната, която си платила, ще ти се връща ежеседмични директно по сметката ти във Full Tilt Poker. Повече информация, можеш да откриеш тук Рейкбек - често задавани въпроси

Рейкбекът не се изчислява като процент от твоята банка, а като процент от комисионните, които си платила на покер залата.

Ако имаш и други въпроси, не се колебай да питаш :-)

Поздрави,
      Станислав
    • mariqna1986
      mariqna1986
      Бронз
      добре ОК :) това го разбрах имам още 1 въпрос... и се извинявам ако ставам банална :P

може ли да ми разкриеш системата, по която се образуват FTP точките ( например: зависи от времето прекарано на турнирната маса или кеш игра, или пък от това дали съм влязла в платените места на турнира или съм отпаднала преди достигането им.. )

Благодаря !
      Поздрави от Габрово
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей mariqna1986,

За да печелиш FTP точки, просто трябва да играеш с истински пари. Не съм сигурен за точната формула и освен това много често има допълнителни промоционални FTP точки, например промоцията Happy Hour Win x2 FTP points и други.

Ако желаеш можеш да пишеш на support@fulltiltpoker.com. Те поддържат български език и ще ти отговорят.

Иначе в нашия сайт ще печелиш StrategyPoints по формулата $1 рейк = 2 StrategyPoints. Нашите точки служат за определяне на твоя статус Бронз, Сребро, Злато, Платина, Диамант или Black Member. По-високият статус означава безплатен достъп до повече услуги, учебно покер съдържание и тренировки на живо.

Поздрави,
      Станислав
    • Amysmart
      Amysmart
      Бронз
      Здравей mariqna1986,

на въпроса ти как се образуват FTP точките , най-общо ще отговоря че те съответстват на рейка който си направила към залата, за всеки 10 цента рейк получаваш 1 точка. Разбира се схемата е малко по сложна , ако искаш да се запознаеш подробно с нея ето каде може да стане това- Цък

Относно рейка, както Станислав ти е обяснил , това е комисионната която залата прибира за участие в различни турнири, и също така част от пота когато участваш в кеш игра. Отново приблизително ако участваш в раздаване и видиш флопа, фултилт ще приберат около 5-7 цента от пота за всеки долър на масата(това се отнася за микро лимитите на който ти вероятно играеш). Независимо дали ти ще спечелиш или ще загубиш тази ръка , таксата ще бъде прибрана. По подробно обяснение може да получиш Тук

С уважение,
      Веселин
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      .
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от marti1988
      какъв е смисъла нали са да се научиш и да изградиш банка ,ако четеш статиите и стратегиите можеш да ги направиш много повече ,например аз имам голям проблем с английските имена гътшот соуплей флъшдроу ....... но докато си чакам телефона ,всеки ден чета по малко и става ?(
      Здравей marti1988,

напълно прав си, че е по-добре да използваш началния капитал за изграждане на банка, вместо веднага да се тегли.

Сумата от $50 може и да не се усети, но ако се играе постоянно и заедно с това се набляга и на теорията, сумите за теглене ще стават редовни и по-големи :)

Знаеше ли, че ние имаме специален речник, в който са обяснени основните термини: това също може да ти помогне :)

Ако четеш статиите и гледаш видеоматериалите към тях, скоро ще свикнеш с термините.

Поздрави и успех,
      Надя
    • MilkoVT91
      MilkoVT91
      Бронз
      Аз пък искам да се оплача.. минаха малко повече от 48 часа (колкото пише че трябват) минал съм теста, акаунта ми във фулл тилт е нов, със същото потребителско име съм и там, само дето парите липсват, няма никакви 50 долара, само преди 2 дена получих съобщение на пощата че съм проверен, удобрен и пътували към сметката ми във фултилт и за да няма въпроси не на място, ще добавя че всичко е както трябва, въвел съм си името и на двете места коректно, изтеглил съм приложението от сайта ви + въвеждане на кода който сте дали ;)
    • qnev87
      qnev87
      Бронз
      Ти си статус бронз би трябвало капитала да ти наличен във ФУЛЛ ТИТЛ ПОКЕР.Провери пак той със сигурност ти е там щом си бронз.
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      Щом са ти казали, че си одобрен, значи ще дойдат, ако не са дошли вече.
    • MilkoVT91
      MilkoVT91
      Бронз
      нищо няма
    • mariqna1986
      mariqna1986
      Бронз
      Случайно да имате проблем със свързването във Full Tilt ??
      изписва ми неуспешно свързване, а проблемът ми не е в интернета :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mariqna1986
      Случайно да имате проблем със свързването във Full Tilt ??
      изписва ми неуспешно свързване, а проблемът ми не е в интернета :)
      Здравей mariqna1986,

Публикацията ти не е по темата, а и има специална тема за това във форума за Full Tilt Poker: ЦЪК.

Поздрави,
      Надя
    • mariqna1986
      mariqna1986
      Бронз
      Съжелявам не съм достатъчно запозната, извинете ме :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от MilkoVT91
      Аз пък искам да се оплача.. минаха малко повече от 48 часа (колкото пише че трябват) минал съм теста, акаунта ми във фулл тилт е нов, със същото потребителско име съм и там, само дето парите липсват, няма никакви 50 долара, само преди 2 дена получих съобщение на пощата че съм проверен, удобрен и пътували към сметката ми във фултилт и за да няма въпроси не на място, ще добавя че всичко е както трябва, въвел съм си името и на двете места коректно, изтеглил съм приложението от сайта ви + въвеждане на кода който сте дали ;)
      Здравей MilkoVT91,

Добре дошъл в нашия форум :)

Съжалявам да чуя, че все още не си получил началния си капитал: озадачава ме обаче статуса ти. Ако вече си Бронз, би трябвало парите да са пристигнали.

Сигурен ли си, че разполагаш с покер софтуера от FillTiltPoker.COM, а не този от FillTiltPoker.NET? Ако имаш .NET, трябва да го изтриеш и да инсталираш .COM - този за игра с истински пари.

Ако това не разреши проблема ти, ти предлагам да пишеш на отдела ни за обслужване на клиенти в менюто Помощ: те ще могат да проверят ситуацията и да ти помогнат да започнеш да играеш на масите с истински пари.

Поздрави,
      Надя
    • MilkoVT91
      MilkoVT91
      Бронз
      Всичко е коректно при мен, изтеглил съм софтуера от където сте дали линк, получил съм имейл в който пише че парите пътуват към мен, и че ще получа още един имел когато ми бъдат преведени.. Но такъв имейл няма, започвам да си мисля че има връзка с банките, които не работят събота и неделя.. незнам по какъв път правите преводите, но може и от това да е, ако в понеделник следобяд са при мен 100% е от това, ако ли пък не, значи грешката е някъде при вас, понеже не виждам какво може да съм сгрешил след като имейлите които имам са наред, с изключение на липсващия последен..
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей MilkoVT91,

Както Надя ти е казала, най-добре пиши на отдела ни за обслужване на клиенти - Помощ. Там ще ти помогнат, тъй като във форума не работим с потребителски сметки.

Поздрави,
      Христо