Здравейте ..

• JustSmile9
      JustSmile9
      Бронз
      Здравейте искам да ви попитам .. наскоро си открих сметка във Full Tilt .. взех бонуса от 50 $ , но го изгубих .. сега искам да си вкарам пари .., но имам един проблем дебитната ми карта е в Левове .. мога ли така да си вкарам или ? Ако може някой да ми обесни . Мерси Предварително
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей JustSmile9,

Няма никакъв проблем да депозираш долари с твоята дебитна карта, която е в левове. В момента да депозита, твоята банка автоматично ще обърне валутата използвана за депозит в левове, по актуалния курс за деня.

Тоест, ако искаш да депозираш $10, Full Tilt Poker ще се свърже с твоята банка и ще изтегли $10. Банката ще калкулира колко са $10 в лева и ще ти вземе толкова лева от сметката. Всичко това става автоматично.

Надявам се да съм успял да ти обясня. Ако имаш и други въпроси - питай :-)

Поздрави,
      Станислав
    • JustSmile9
      JustSmile9
      Бронз
      Мерси значи сега ако отида до банката да си вкарам примерно 40 лева .. после мога да вкарам 20 долара ? така ли да разбирам ? Мерси :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от JustSmile9
      Мерси значи сега ако отида до банката да си вкарам примерно 40 лева .. после мога да вкарам 20 долара ? така ли да разбирам ? Мерси :)
      Да, точно така. 40 лв са около 29 долара.
    • JustSmile9
      JustSmile9
      Бронз
      Мерси много .. сега отивам :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей JustSmile9,

Обърни внимание и на следното: с помощта на нашата програма Покани приятел ти можеш да получиш до $100 за всеки препоръчан от теб член, които след това да прехвърлиш на покер сметката си.

А ако поканиш приятел през юни и той събере първия си StrategyPoint преди края на месеца, ти ще можеш да се включиш и в уникален фрийрол турнир за $500 само за българската общност!

Повече информация за това има тук.

Поздрави,
      Надя