tashunkos FL (Sometimes I feel like screaming)

• tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Здравейте 
      Казвам се Радослав(Радо) от София.
      Играя покер приблизително от година като се запалих от някаква компютърна игра и естествено филмите и покер предаванията по телевизиите. Никога не съм бил хазартен тип и ми хареса, че в тази игра не се разчита единствено на късмет.
      Започнах онлайн на NL в Старса и Тилта с по един минимален залог от 20$. Естествено заминаха за отрицателно време. Тогава се поинтересувах за повече инфо за играта в нета и така попаднах на PS.
      Минах теста и получих началните 50$, които загубих по изключително тъп начин. Така и не прочетох всички условия, когато разбрах, че не може да ползвам гущерите със стар акаунт. Естествено Тилта ми затриха акаунта.
      Засега най ми допада Fixed Limit формата и SNG , където съм стигал няколко пъти до финални маси, но нищо серизоно. Основно ще играя FL, като се надявам да стигна нивото на тренер solrasipoker :)
      Отварям блога основно, за да мога да се амбицирам да играя по голям обем ръце, както и да не забравям да продължавам да развивам играта си.
      Един от плюсовете е, че имам доста свободно време, работя едва 12 дена в месца. Време бол, както и мързел....в доволни количества, което се надявам да променя.
      В момента играя основно в Старса на 0.05/0.10 и 888 все още на микро нивата, резултат от мързела :facepalm:
      Ето и една графика от последните 2 месеца в 888 :facepalm:

Поздрави:
      Радо :)

PS. Една от любимите ми песни на Deep Purple :)
  • 8 отговора
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Не съм ФЛ играч, но Е§аси графиката. :facepalm:
      Ако тези графики са стандартни и на малко по-високи лимити бих се пробвал. :facepalm: :D
      П.П. Честит блог!
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ico0o
      Не съм ФЛ играч, но Е§аси графиката. :facepalm:
      Ако тези графики са стандартни и на малко по-високи лимити бих се пробвал. :facepalm: :D
      П.П. Честит блог!
      Ами то на тези лимити и особено в 888, играчите са доста слаби и един обикновен ABC покер е печеливш.
      Качих графиката, за да ми напомня накъде да вървя и на по-горните лимити :D :facepalm:
      Гаси тоя фейспалм колко е заразителен :D :facepalm:
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Здравейте :)
      В покер план, все още ми е трудно да се мотивирам да правя по-голям обем ръце. За последните 2 дена имам около 250 :facepalm:
      Опитвам и с повече маси, но с повече от 3-4 маси не мога да се концентрирам достатъчно и изпускам разни ситуации.
      Тъпото е, че доста време не съм пускал и ръце за анализ, което смятам за голям минус, тъй като за мен това е един от най-добрите начини за подобряване на играта. Забелязах и че напоследък съм доста пасивен, което също трябва да подобря.
      От време на време пускам по някое СНГ за разнообразие, като в скоро време смятам да развия играта си и в този формат. М/у другото забелязвам, че се чувствам по-добре докато играя покер гледайки филми от колекцията на DVD, от колкото ако изключа всичко около мен.

В личен план, наскоро преоткрих хобито, което имах на 8-10 години - Акваристиката :) Наскоро стартирах един 160 лтр. аквариум с живородки - гупи и хелери. Има още работа по него, но като придобие по-приличен вид, ще пусна и снимки :)
      Адски успокояващо ми действа

И едно поздравче:

Поздрави
      Радо
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Честит блог първо.
      Ако може да ми дадеш някакъв линк на някой сайт да поразгледам,че съм се зарибил да си направя един аквариум,няма да е много голям,просто нещо нормално и красиво искам да бъде.
      Всякакви съвети ще са ми от полза :)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от tashunkos

В личен план, наскоро преоткрих хобито, което имах на 8-10 години - Акваристиката :) Наскоро стартирах един 160 лтр. аквариум с живородки - гупи и хелери. Има още работа по него, но като придобие по-приличен вид, ще пусна и снимки :)
      Адски успокояващо ми действа
      Еха още един фен на акваристиката :) Голяма краста си е и наистина успокояват по време на тилт :D :D :facepalm: :facepalm: Успех и да са ти живи и здрави рибките :)

4o4ity, ето ти един много хубав и полезен сайт :) http://aquariumbg.com/. Има си и форум, където може да питаш, ако нещо не ти е ясно :) А ако си решил да купуваш нов аквариум пиши в скайп, ще ти дам номер на един човек, който ги прави евтино, че в магазините са им надути цените много :)
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Здравейте и благодаря :)
      4o4ity, Пешо е дал линка на сайта от който и аз черпех информация и съвети.Точно там и аз си намерих човек, който прави аквариуми на много прилични цени. Изискват се не малко средства и поддръжка за един добре изглеждащ и доближаващ се до естествената среда на рибките аквариум, но напълно си заслужава :)
      Радвам се, че има още почитатели :)
    • tanzjora
      tanzjora
      Бронз
      Ами и аз от 1 година съм забален цихлидар,може да погледнете и нашия форум ;)
      Между другото точно сега се продават хубави акви там :f_cool:

Цихлиди
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Здравейте :)
      Днес изиграх около 250 ръце, като резултат съм около нулата. За първи път нервите ми избухната от малоумните отигравания, и счупих първата си мишка с удар в стената. По принцип не се тилтвам и много рядко се ядосвам, но днес беше върха на сладоледа, а и картите не вървяха. Имаше случаи на Ак vs 92о, JJ vs 67 и т.н. естествено излизаха сетове, стрейтове, от 3-4 аута и излизаха на ривъра....
      Вече си мисля дали да не депозирам и вдигна лимита, за да се отърва от идиотите! :facepalm: :facepalm:

Утре мисля да играя само SNG и да разделя дните на СНГ и кеш.

Иначе днес си взех 8 неонки за аквариума, така вече се вижда и повече живец в него. Мисля вече да сменям вътрешния филтър с външен.
      В службата шефа се опита да ми свали месечната заплата с близо 200 лева месечно, абсолютно необосновано и с много разправии и караници успях да сваля на -50 лева. И тук се убедих, че човек трябва да си защитава интересите, а не да се примирява като рибка.
      Трябва и да си измисля и някакъв спорт да се занимавам, че трябва да свалям биреното коремче за лятото :facepalm: :D
      Успех на всички по масите

Cheers