Каква е историята за вашият никнейм?

• DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет,

Във всеки един форум има странни никнейми, този тук не е изключение.
      За това отварям тази тема за да ви подканя да разкажете историята за вашият никнейм.

Моят тук няма голяма история, това е просто името ми ;)
      Но в покер сайтовете основно играя с Stark. Просто съм адски голям фен на героя от Iron Man "Tony Stark" и от там реших да използвам този никнейм.

Митко
  • 59 отговора
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Ами моя идва от ранните години на гейминг :) Още играехме Quake 2 в мрежа и там бях Cyber.
      После като почнах стратегически или RPG, някак си не вървеше - пича цар или паладин и да се казва Cyber. Та тогава по подобие на римнските императори добавих ~ius :)
      И сега съм Cyberius

ПС:В някой игри или на някой сайтове разбира се тов езаето (учидващо е знам!) и се подвизавам като Cyber777 :f_biggrin:
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Ами аз си спомням, че в 9 клас, точно когато на мода излизаше IRC и на мен ми предстоеше да вляза във виртуалното пространство, учителят ми по информатика ме определи като "болен комунистически мозък". Добавяме и факта, че по онова време бях запален по Red Alert 2, както и че по принцип съм си потомствен комунист - никнеймът дойде от само себе си. А и винаги съм се кефел на подвизите на руснаците през Втората световна война.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Хаха, добра тема.
      Моят също е от e-gaming :)
      Изтрили са ми акаунта в ESL за нещастие, но се натъкнах на този със супер забавна снимка в DL: http://www.dota-league.com/?section=profile&id=49724

:facepalm:
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Питайте черния ми дроб.
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Ицак мн яка тема. Commodus или Комод на БГ е римски император. Повече за него тук:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B4

Поздрави
      Петър :s_love:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от comodus14
      Ицак мн яка тема.
      Поздрави
      Петър :s_love:
      Чакам си ризката :D
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Хаха, добра тема.
      Моят също е от e-gaming :)
      Изтрили са ми акаунта в ESL за нещастие, но се натъкнах на този със супер забавна снимка в DL: http://www.dota-league.com/?section=profile&id=49724

:facepalm:
      Хаха , стига бе :) И ние с едно отборче цъкахме в dota league в първа дивизия. И в ЕСЛ сме играли, казваше се Immortal Team ( i7 ), това aSquad също ми звучи познато :P
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Хехе, с разни момчета от старото i7 се познаваме лично :P
      A aSquad няма как да не ти звучи познато, имали сме CWs :)
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      Ех... добрите стари времена :D
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      @Mitak

:facepalm: :facepalm: :D :D :D :D :D

Бях се тилтнал от един тур и хич не съм погледнал. Искаш ли една от ФТПокер магазина :s_biggrin:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Супер тема! Освен никнеймите ви във форума, можете да споделите и за никовете си в покер залите.

Аз например ползвам ikod2000, за да си мислят хората, че съм го създал през 2000 година и играя покер от 11 години и да се респектират :D Стратегията ми не се получава де, но това беше първоначалния замисъл :f_cool:
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      @Станислав

Старса ми е първата зала и там съм psp1982. За съжаление незнаех за ПС-жи тогава :s_cry: И му другото така ми си викат и до днес аверите от Първомай. Идва от старите ел. игри, известни сега повече като МАМЕ32. Бях цар на тях с един жетон ги въртях като луд. Даже лапетата като дойдеха и ми оставяха с един удар и се връщах в игра, подобно на покера :facepalm: днес. Така се записвах след игра. Това са ми инициалите. Ама сега мн време нямам за тях иначе си ги играя още :f_biggrin: Кnights of the round ми беше любима :s_biggrin:

P.S За словореда нямам думи :facepalm: , ама не ми се редактира. Мисля че се разбира :D
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      :D
      >>Metal Slug :) )
    • viikatee
      viikatee
      Бронз
      от една, доволно депресарска, но мн популярна метъл банда във Финландия, пише се само с едно "е" накрая :) и означава "scythe" :) и те тва е в общи линии...
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Моя си е същия във залите като тук.
      Повечето хора ме питат Чавдар ли се казвам(даже и Бах ме пита),което има някаква логика с чочито,но се казвам Станимир.
      Всички ме знаят Чочо,в смисъл ако питате някой мой познат да речем:"Къде е Станимир?",той ще ви пита:"Кой Станимир?Чочо ли?"
      И от там идва и ника ми.
      А Чочо идва от това,че като съм бил малък баба ми като ми се е радвала ми е викала:"Ой на баба Чочито" и така си отидох цял живот на Чочо.
      Иначе си ме кефи така да ми викат де :f_cool:
    • sunseeker84
      sunseeker84
      Бронз
      Sunseeker е любимата ми марка яхти, а 84 е годината, в която съм роден. Освен това харесвам слънчевото време...
    • achko
      achko
      Бронз
      Ха! Наистина хубава тема :)
      achko идва разбира се от Ангел , реших да се "кръстя" така след като веднъж една приятелка звънейки на вратата попита съквартиранта ми за Cuam4o .. :D В покерзалите обаче все още си ползвам Сиамчо - в чест на един сиамец който имах някога.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от sunseeker84
      Sunseeker е любимата ми марка яхти, а 84 е годината, в която съм роден. Освен това харесвам слънчевото време...
      Добре дошъл във форума! Дай боже всекиму ... или хайде - Дай боже и на мен една такава SunSeeker яхта:

:s_cool:
    • JohnGotty
      JohnGotty
      Бронз
      Аз първо използвах Jon Snow,защото точно тогава бях прочел "Игра на тронове",но след това четох някъде историята на John Gotti,хареса ми,използвах го в IRC и от там и на всички останали места :)