Strategy points

• 10 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей , получаваш точки когато играеш с истински пари в зала в която си тракнат към покерстратеджи. Предполагам че ти играеш във фул тилт така че - "Спечели 2 StrategyPoints в PokerStrategy.com за всеки долар от рейка, който генерираш във Full Tilt Poker. "
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Jmunio,

Както achko ти е отговорил, за което му благодаря, за да печелиш StrategyPoints трябва да играеш онлайн покер с истински пари.

Покер залите отдържат малка сума от всички покер играчи, които играят с истински пари и тази сума или комисионна се нарича рейк. Рейкът (rake) е комисионната на покер залата, която се взима от всеки пот. Една ръка, в която се плаща рейк, се нарича raked hand (ръка с рейк). Условията за рейка и за размера му са различни. Обикновено рейкът е 5% от пота, стига потът да е достигнал определен размер.

Твоите StrategyPoints зависят от рейка, който си платил на покер залата. Например $1 рейк във Full Tilt Poker ти носят 2 StrategyPoints. Повече информация можеш да откриеш тук.

Ако имаш и други въпроси, не се колебай да питаш :-)

Успех по покер масите!
      Станислав
    • Jmunio
      Jmunio
      Бронз
      Ами аз играя на кеш маси вече втори ден.Развъртях около 15$ и имам близо 60FTP.
      Къде да видя колко рейк съм натрупал?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Jmunio
      Ами аз играя на кеш маси вече втори ден.Развъртях около 15$ и имам близо 60FTP.
      Къде да видя колко рейк съм натрупал?
      Здравей,

Точките се гледат на бутона "Начало". Имай предвид, че може да се получи забавяне и да трябва да изчакаш няколко дни, докато се обновят на страницата ти.

Ще се радваме да научим повече за теб -> Представи се!

Поздрави,
      Христо
    • Jmunio
      Jmunio
      Бронз
      А трябва ли да съм на печалба за да трупам SP?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      А трябва ли да съм на печалба за да трупам SP?
      Здравей Jmunio,

Дали печелиш или губиш по никакъв начин не се отразява на броя StrategyPoints, който генерираш.

В повечето покер зали се взима предвид само рейка, който плащаш на покер залата, а той не зависи от резултата.

Разбира се, печалбата е добро допълнение към точките ;) Ние имаме редица учебни материали и услуги, с чиято помощ да реализираш печалба, използвай ги :)

Поздрави,
      Надя
    • Jmunio
      Jmunio
      Бронз
      Ще ми се наложи да подобря нещо в играта си. За последните 2 дена съм с 20$ на загуба.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ще ми се наложи да подобря нещо в играта си. За последните 2 дена съм с 20$ на загуба.
      Здравей,

Съжалявам да чуя, че последните дни си на загуба.

Надявам се, че спазваш управлението на банката, за да премахнеш или поне намалиш риска от банкрут!

Пазиш ли историята на изиграните от теб ръце? В такъв случай можеш да я погледнеш след това, да намериш ръцете с най-голяма загуба или тези, за които не си сигурен дали си ги изиграл правилно и да ги публикуваш във форума ни за професионален анализ на ръце. Там нашите опитни покер играчи ще могат да ти дадат полезни съвети.

Има и други начини, разбира се, зависи какъв начин за учене предпочиташ ти, но анализът на ръце е бил много полезен на редица играчи.

Поздрави и успех,
      Надя
    • Jmunio
      Jmunio
      Бронз
      Вчера се бях ядосал и влезнах на маса 25/50 и дадох all in на дама и 10 и зех ,че избих 15$ и днес като влезнах си бях удвоил стратеджи точките :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Jmunio,

Подобни ситуации водят до загуба и :s_cry: . Надявам се да не постъпваш така в бъдеще, защото рискуваш всичките си парички, а това съвсем не е хубаво.

Препоръчвам ти да разгледаш статиите ни в секция Психология.

Поздрави,
      Деси