Начинаещ покер играч

• JustSmile9
      JustSmile9
      Бронз
      Добърд ден на всички .Значи сега мисля да си вкарам 20 долара във ФТ и да играя само ,че незнам точно какво да играя .. на какви нива .. ако може някой да ме посъветва .. защото ония ден си вкарах 25 долара и много бързо ги изгубих .. защото хем бях нервен хем играех на нива който неможех да си позволя ..
      Мерси предварително
  • 8 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      С тази банка всичко си е рисковано :) Бих ти препоръчал ССС на НЛ2 :) Мисля, че ще имаш най-много бай-ини за този формат :) Успех!
    • JustSmile9
      JustSmile9
      Бронз
      Какво ще рече ССС ? Защото не съм много запознат ..
    • lelemalee
      lelemalee
      Бронз
      Здравей
      ССС е Стратегията на средния стак.Няма да е никак зле(дори е наложително) да отидеш в секцията стратегия и да прегледаш достъпните за теб материали на формата който си избрал да играеш click ,а ако все още не си избрал те съветвам да отидеш тук click
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от JustSmile9
      Добърд ден на всички .Значи сега мисля да си вкарам 20 долара във ФТ и да играя само ,че незнам точно какво да играя .. на какви нива .. ако може някой да ме посъветва .. защото ония ден си вкарах 25 долара и много бързо ги изгубих .. защото хем бях нервен хем играех на нива който неможех да си позволя ..
      Мерси предварително
      Тази банка наистина не е достатъчно и ще рискуваш доста. Освен ССС, можеш да пробваш и SNG турнири с ниски бай-ини: цък.

Поздрави,
      Деси
    • JustSmile9
      JustSmile9
      Бронз
      И аз си мисля ,че тази банка не е достатъчно .. но ще се пробвам .. пък каквото е толкофа ..
    • Amysmart
      Amysmart
      Бронз
      Здравей,
      както Лелемале те е посъветвал погледни статията в която са обяснени предимствата и недостатаците на различните видове покер формати. Аз лично ти препоръчвам с банка от 20 долара да опиташ фиксед лимит , банката ти е напълно достатачна за ниво 0.05/0.10, а и няма да си толкова нервен, защото трудно ще загубиш бай ина си за една ръка, съветвам те обаче да се увериш че си прочел и разбрал стратегията за Фиксед лимит поне за ниво начален, и да се придържаш стриктно към префлоп таблиците , и постфлоп стратегийте. Това е от мен , като започнеш да побеждаваш редовно, може да преминеш на разширените таблици обяснени в бронзовите статий!

Успех по масите,
      Веселин
    • parkour003
      parkour003
      Глобален
      Значи бих желал да ти разкажа една кратка историйка, та значи в момента съм 11 клас и работя в Сл. Бряг в един хотел (няма да казвам имена), там се запознах с един руснак (по скоро двама), човекът от 8 месеца играе само и единствено с виртуални пари, никога с истински, и като му казах да започне с пари, той знаеш ли как ми отговори , каза ми "Играя тук от 8 месеца и следя държанието на хората и гледам кой как играе, и мисля, че още ми е рано да пробвам с пари, може би след 3,4 месеца ще пробвам!" (тоест след година ) Разказвам ти това, защото ти още без никакъв опит (поне така предполагам) си правиш сумати и депозити, и постоянно даваш пари на другите, защо не пробваш да се научиш малко, та след време да направиш депозит и да знаеш, че ще си на печалба! (просто съвет). А за другият руснак, той играе от 7 години, и знаеш ли какво ми каза, че за всичките тия 7 години започнал да печели най-вече през последните 3,4 и каза че за тия 3,4 години е свечелил около 130 000 евро :) , та ако имаш желание за печалба, разучи изтънко покера, та след това като си направиш един скромен депозит, и от там само печалби, това е от мен, приеми го като съвет! Поздрави А. Станков
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Едва ли на fun money ще научиш нещо повече от правилата.

Най-добре прочети статиите, изгледай видеата и използвай форумите за анализ на ръце. Това ще помогне много повече на играта ти.

Поздрави,
      Пламен