$50 имат ли срок?

• AmebixWinter
      AmebixWinter
      Бронз
      Здравейте,
      преди повече от 2 седмици преминах теста успешно и спечелих началния капитал от $50. От тогава не съм влизала в сайта и не съм избрала все още стая в която да играя. Наистина ли след 14 дена от теста, бонуса губи валидност?
  • 6 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей и добре дошла в PokerStraegy.com!

Щом веднъж си преминала теста, то няма срок, в който да допълниш регистрацията си и да получиш безплатните $50 начален капитал. Кой те наведе на тази мисъл?

Между другото, не пропускай да се представиш във форума: Представи се. Тук нямаме много представителки на женския пол, така че със сигурност ще си доста популярна! ;)

Ако имаш други въпроси, не се притеснявай да попиташ!

Поздрави,
      Камен
    • AmebixWinter
      AmebixWinter
      Бронз
      Някъде бях чела,може би 14 дена след регистрирането в покер залата,ако не съм почнала да играя, губя бонуса,а не 14 дена от преминаването на теста.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от AmebixWinter
      Някъде бях чела,може би 14 дена след регистрирането в покер залата,ако не съм почнала да играя, губя бонуса,а не 14 дена от преминаването на теста.
      Здравей AmebixWinter,

Срокът от 14 дни се отнася за William Hill. Ако получиш $50 безплатен капитал в William Hill, но си неактивен в продължение на 14 дни, PokerStrategy.com автоматично ще се вземе началния капитал обратно. Неактивен означава да не играеш на маси с истински пари.

Моля те отбележи, че William Hill не работи с покер играчи от България и подобно ограничени от 14 дни няма за Full Tilt Poker.

Поздрави,
      Станислав
    • dzanev
      dzanev
      Бронз
      Здравейте,
      В тази връзка дали скоро ще може бонуса да се преведе към друга покер зала, различна от Фул Тилт, аз преминах теста, но нещо не се получи с Фул Тилт - както ми казахте не е въведен код при регистрацията. А и друг въпрос - ако се регистрирам с ново потреб. име във Фул Тилт и сваля софтуера през pokerstrategy.com ще мога ли да се възползвам от бонуса?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей dzanev,

Все още предлагаме безплатния начален капитал само във Full Tilt Poker. Очакваме да започнем да го предлагаме и в друга покер зала, но за съжаление все още не е ясно точно кога ще започнем.

Моля те не си създавай втора сметка в тази зала, защото това е строго забранено и ще доведе до затваряне и на двете ти сметки.

Поздрави,
      Станислав
    • dzanev
      dzanev
      Бронз
      Здравей,
      Благодаря за съвета, не мисля да пробвам да се регистрирам наново, не искам да рискувам......, надявам се скоро да предложите и друга зала, а щом няма и срок за нач.капитал значи всичко е ок...