Въпрос за получаването на парите

• kalkana
      kalkana
      Бронз
      Като отида на Покани Приятел>Изплащане , и се опитам да си изплатя парите виждам че няма моята платформа (365бет) като възможен избор. Това означава ли, че немога да получа парите ?
  • 12 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей kalkana,

Свържи се с отдела за клиенти тук и те ще ти помогнат с получаването на бонуса ти.

Поздрави,
      Деси
    • TZINOV
      TZINOV
      Бронз
      Мога ли да получа парите от ТаF във Фултилт, при положение че стартовия ми капитал го получих във Cake Poker? В настройки съм въвел user name от Фултилт.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @TZINOV,

Здравей,

Може да теглиш към Full Tilt, ако си тракнат към Cake. За допълнителни въпроси, моля да пишеш на англ. език на отдела ни за клиенти тук.

Поздрави,
      Деси
    • kalkana
      kalkana
      Бронз
      Благодаря :) !
    • Harewood99
      Harewood99
      Начален
      тука има измама хора цял живот има наши и ваши за кой ли тъп се убеждавам
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Harewood99,

Публикацията ти може и трябва да бъде сметната за спам. Не говориш за конкретен проблем и не виждам при това положение с какво може да ти помогне някой във форума.

Моля да се обосновеш.

Поздрави,
      Деси
    • Harewood99
      Harewood99
      Начален
      това не никакъв спам просто се убедих че не се получава тоя бонус .преминал съм теста всеки път като изберa зала ми се казва ,моля изберете друга зала в тази не може , а всичко го правя както трябва те останаха зали където нямам acc за какво говорим тогава
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Harewood99,

Позволих си да изискам кореспонденцията ти с нашия отдел за клиенти. Разбирам, че е имало технически проблем с получаването на документите ти.

Разбирам, че това може да бъде изнервящо, но няма нужда от подобен тон. Колегите се опитват да ти помогнат с избирането на зала и винаги ти дават линка, от който да изтеглиш софтуера. Проблемът е, че понякога трябва да изтриеш "бизквитките" и файловете на браузъра си, но това също е включено в упътването за изтегляне на софтуера.

Ако някога си имал даден покер софтуер инсталиран на компютъра си, това също може да е проблем с тракването към нашия сайт.

Единственото нещо, което мога да те посъветвам е: следвай всяка стъпка от инструкциите и изтрий files & cookies.

Поздрави,
      Деси
    • Harewood99
      Harewood99
      Начален
      значи през твоите очи е едно през моите друго сигурно можеш да погледнеш какво ми пишат твоите колеги за какъв цирк става въпрос едно се казва че документите се разглеждат до 48 часа ще ми се преведе бонуса след 5 минути идва друго изпрате ни лична карта след това идва друго не може в тази зала от 2 седмици чакам всичко го правя през вашия линк остана само една зала където не съм легнал от това в тая зала не може и бисквитките съм изтрил незнам вече не мога да си пиша всеки ден като файда няма
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Harewood99,

Като къмюнити мениджър аз се грижа за интересите на клиентите си и компанията. Не взимам страна, а моля за коректно отношение и от двете страни.

Няма как да ти помогна, дори и отделът ни за клиенти, след като залата не е свързана с нас по никакъв начин. Ние нямаме технически проблем с линковете, всеки ден сметки си създават хора от целия свят. Съжалявам, но освен гореспоменатия съвет не мога да ти дам друг.

Надявам се с последната зала да стане и ти желая успех!

Поздрави,
      Деси
    • Harewood99
      Harewood99
      Начален
      Деси,
      Господ здраве да Ви дава на Вас, но е хубаво да предупредите, че не всички ще получат бонус, както Ви пише в рекламата "всички, които отговорят на теста".
      Ще чакам да видя, но аз знам какво ще стане.
      P.S. Също така се съмнявам за залата Mansion, защото колегите ми казаха, че не е свързана с Вас. Чудя се какво прави в залите с имената тогава!?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет отново,

Ето тук са залите, в които може да получиш начален капитал. Останалите зали изискват депозит и може да се използва депозитен бонус.

Поздрави,
      Деси