Отново въпрос от мен

• parkour003
      parkour003
      Глобален
      Здравейте, тъй като имам желание да прочета и другите статии, но за тях се иска по-високо ниво - следователно повече ПокерПоинтс, та ако си издържа теста и ми преведът 50$ начален капитал като играя с тези пари точките растат ли, или трябва да се направи депозит и с него да играя за та растат ?

Поздрави А. Станков :)
  • 10 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Като ти ги преведат,ставаш завинаги бронз.После започваш да се катериш нагоре,абе я погледни тук- http://bg.pokerstrategy.com/rewards/
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      ставаш завинаги бронз.
      :D :D :D :D :facepalm:
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Първоначално публикувано от rosso1948
      ставаш завинаги бронз.
      :D :D :D :D :facepalm:
      Абе мислех и други работи да напиша,ама утре Деси или Надя като влезнат и .... :D :D
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Бронз : се става елементарно !
      Сребро : Трябва ти 2-3 часа дневно !
      Злато : Да не работиш или поне 4-5 часа ,КЕШ !!! С турнири много трудно се стига !
      Платина : 100хил. светлинни години :D
      Диамант : Мечта :facepalm:
      Блек Мембър : Какво е това :D
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Злато
      Сега вече с новата система ти трябват около 5$ рейк на ден за злато.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей parkour003,

Статусът ти в PokerStrartegy.com (Бронз, Сребро, Злато, Платина...) броя StrategyPoints, който си спечелил за последния или текущия месец.

StrategyPoints се печелят като играеш на маси с истински пари. Броят SP зависи от рейка, който си платил на покер залата. За да печелиш повече StrategyPoints или трябва да играеш на по-високи лимити или да играеш по-дълго и на повече маси.

В момента е много лесно да имаш статус Сребро, тоест да натрупаш 100 StrategyPoints за 1 месец. В момента имаме промоция - 10 Допълнителни StrategyPoints всеки ден. Тоест ние ти даваме по 10 SP бонус за всеки ден, в който си спечелил 1+ SP. Това напрактика означава, че трябва да играеш 10 дни по 1 час на ден на най-ниските лимити и ще бъдеш Сребро.

Ако имаш и други въпроси, не се колебай да питаш.

Станислав
    • parkour003
      parkour003
      Глобален
      Май никой не ме разбра, имах предвид като взема 50$ начален капитал и като играя с тях, тогава точките растат ли? Като цяло целта ми е да отворя другите статии.

• gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Да.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Ами ако си отворил линка,който ти дадох щеше да разбереш всичко.Ето и резюме.
      Много стратегически статии, видеоматериали, тренировки и някои секции във форума не са ти достъпни още от самото начало. Затова е възможно да отвориш някое видео и да можеш да гледаш само първите 4 минути.

Изкачвай се в статуса си за съдържание за напреднали
      Това е така, защото съдържанието на PokerStrategy.com е разделено на 6 различни нива спрямо статусите: Начален, Бронз, Сребро, Злато, Платина, Диамант. Например, за да прочетеш статия, предназначена за Злато, ти самият трябва да имаш този статус.

За това не трябва да плащаш нищо, а просто да играеш покер с безплатния начален капитал на PokerStrategy.com. Или да използваш бонус при някоя от партньорските ни покер зали.

Събирай StrategyPoints за твоя статус
      Докато играеш покер, събираш автоматично StrategyPoints. Твоят статус се изчислява спрямо събраните от теб StrategyPoints. Щом достигнеш необходимия брой точки за определен статус, ти веднага го получаваш и го задържаш, както до края на текущия месец, така и през целия следващ месец.

Ти например ставаш Бронз веднага след получаването на началния капитал. За статус Сребро ти трябват 100 StrategyPoints.

Но трябва да имаш в предвид и че само с четене няма да си помогнеш толкова,колкото ако си активен във форума.Питай за всяко нещо,което те вълнува в играта,слагай проблемни ръце за анализ,хората помагат...
      Успех! :heart:
      Митко ;)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от parkour003
      Май никой не ме разбра, имах предвид като взема 50$ начален капитал и като играя с тях, тогава точките растат ли? Като цяло целта ми е да отворя другите статии.

Здравей,

Да, тъй като получиш ли началният капитал, се водиш тракнат към зала, която ни е партньор. ;) Играейки в нея и генерирайки рейк, ти трупаш и Strategy Points, с които изкачваш статуса си и съответно имаш достъп до повече статии и видеоматериали.

Поздрави,
      Христо