В кои зали може да се искат $50

• pass4o
      pass4o
      Начален
      Здравейте , може ли да ми изредите покер залите в които може да се приемат безплатния капитал понеже в повечето има регистирация един приятел и се чуди къде да изисква.. Чета но не видях кои приемат,затова да ми ги кажете всичките
  • 5 отговора
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      В момента само в Full Tilt Poker.
    • pass4o
      pass4o
      Начален
      Кога ще оправят проблема и ще може да се искат в другите зали?
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      То не е проблем, просто в момента само там се предлага. Кога ще има друга зала, не знам дали има кой да каже. Все пак изчакай отговор от модертор/администратор те ще ти кажат точно.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

В момента PokerStrategy.com предлага безплатни $50 в 4 покер зали, но само Full Tilt Poker работи с клиенти от България.

Основният проблем, е че голяма част от покер не желаят да работят с клиенти от България и/или не желаят да предлагат изгодни бонуси на потребители от България, просто защото много често се злоупотребява с тях.

В момента предлагаме безплатния начален капитал от $50 само във Full Tilt Poker. Работим активно, за да осигурим и втора покер зала за играчите от България, но на този етап не можем да се ангажираме с конкретна дата, когато ще има такава.

Поздрави,
      Станислав
    • parkour003
      parkour003
      Глобален
      Ммм интересно! Нормално е за нас българите никъде да не ни искат, за жалост...

Поздрави А. Станков :)