Бонус 50$

• FuTuPaLDu
      FuTuPaLDu
      Бронз
      Добър ден мин седмица на 04.12 (петък) преминах теста за бонус 50$ написаха ми ,че съм преминал теста после ме помолиха да си пратя лична карта пратих я но все още не съм получил бонуса си . Но също така искам да попитам след като все още ме удобряват защо не ми се трупат Strategy точки :) :) Мерси предварително !
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @FuTuPaLDu,

Здравей и добре дошла!

Може да се свържеш с отдела за клиенти и да зададеш своя въпрос относно документите си тук. Относно точките, ти все още не си официално тракнат към нашия сайт и докато не получиш стартовия си капитал няма да получаваш точки.

Поздрави,
      Деси
    • lickmymic
      lickmymic
      Бронз
      Здр. искам да попитам защо срещу "Избери покер зала...." и "Допълни личните си данни" все още нямам отметка....писах на съпорта,казаха ми да допълня личните си данни,а там пише че не съм избрал зала...което не е така имам ацц там и даже въведох пин-а...сега като отворя лични данни дори имам отметка на Хевъна...така че значи съм избрал залата.... не знам какво става :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @lickmymic,

Здравей!

Въпроса си трябва да отправиш към отдела за клиенти и те ще ти обяснят какво не си направил. Прати им съобщение тук.

Поздрави,
      Деси
    • lickmymic
      lickmymic
      Бронз
      снимах личната карта с фотоапарат...надявам се няма да е проблем...на кой е майл ваш да я пратя :?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @lickmymic,

Поискани ли са ти документи или ти просто реши да ги изпратиш?

Не си попълнил личните си данни тук.

Моля да не се изпращат документи, освен ако не са били изискани такива официално!

Поздрави,
      Деси