Изплащане

• 36 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей shiffteee,

След като заявиш изплащане, ще получиш парите си в рамките на 8 работни дни, въпреки че ние се опитваме да има минимално забавяне.

Ако имаш и други въпроси, не се колебай да питаш!

Поздрави,
      Станислав
    • excentrzm
      excentrzm
      Сребро
      Искам да попитам къде точно трябва да заявя за изплащане ?
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      StanislavI
      Да те попитам възможно ли е да се парите да се прехвърлят в някой зала =)
    • anahidps
      anahidps
      Бронз
      Здравейте,

@ excentrzm

Можеш да поискаш изплащане чрез този линк. Условията за изплащане също са описани на посочената страница, обърни внимание, че минималната сума за изтегляне е $50.

@ marti1988

На същата страница има поле 'Изплати към' MoneyBookers. Кликни върху стрелкичката до MoneyBookers и ще видиш наличните методи на изплащане. За съжаление всички зали, към които правим преводи са само за играчи извън България, но можеш да получиш парите си в MoneyBookers и от там да ги прехвърлиш към своята покер сметка.

Ако имате и други въпроси, не се колебайте да питате отново.

Поздрави,
      Ани
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Мерси Ани :)
    • stotex
      stotex
      Начален
      Здравейте искам да попитам някои можели да ми обясни как се случва изплащането на парите,понеже спечелих 100$ и искам да си прехвърля 50 по сметката.Парите съм ги депозирал с дебитна карта вчера влязох в изплащане написах сумата и дадох изплати ,днеска проверих сметката нямаше парите а сега не ми ги показва и в акаунта.Прочетох че може да иска копия на Лк и на картата но не пише че е задължително .Ако някои може да ми обясни ще съм много благодарен :) Извинявам се ако темата не е на място:)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей stotex,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Би ли споделил малко повече информация около това как си ги спечелил и от къде? Също така дали си депозирал с кредитна карта в залата, или обратното - от залата си ги изтеглил към кредитната карта?

Ако става въпрос за спечелени пари в покер зала, които си изтеглил към кредитната си карта - обикновено времето за транзакцията отнема от 3 до 5 работни дни. Ако вече не са налични в сметката ти в покер залата, най-вероятно транзакцията е одобрена и до няколко дена ще са налични в кредитната ти карта.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • stotex
      stotex
      Начален
      Здравей АлпинаБг.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Мерси за информацията - в такъв случай не би трябвало да има никакви проблеми и парите ти да са пристигнали в картата за около 3 до 5 дена (в редки случаи малко повече) - както обясних в горния си пост.

Можеш да изтриеш част от поста си, защото исках само да разбера дали правилно съм разбрал, че си депозирал в покер залата, след което искаш да изтеглиш част от спечелените пари.

Пожелавам ти още много успехи!

Поздрави,
      Александър
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Ако кажеш в коя зала си, ще получиш по- точна информация.
      Иначе като влезеш в кешър трябва да има някъде хистори или нешто от тоя сорт, където да ти пише какви преводи и кешаути си правил.
      Там на кешаутите трябва да ти пише дали ти е одобрен превода и ако е ще пише или платени или , че са в процес на изплащане. Така е поне в 888. Трябва да знаеш също, че дори и да пише, че са платени, трябва да изчакаш 1-2 работни дни за да са ти в сметката парите. Успех.
    • stotex
      stotex
      Начален
      Благодаря за инфото сега като погледнах видях че е в процес на изчакване:)
      Успех!
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Значи тепърва трябва да ти го одобрят, най - вероятно ще те карат да им пращаш разни документи.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от stotex
      Благодаря за инфото сега като погледнах видях че е в процес на изчакване:)
      Успех!
      Радвам се, че сме ти били полезни! Не забравяй, че можеш да получиш безплатен старт чрез нашите услуги в Everest Poker, ако нямаш сметка. Виж тук: http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/.

Поздрави,
      Деси
    • gikak
      gikak
      Бронз
      Здравейте,

Днес спечелих турнир в 888 Silver Dolar. В условието на турнира пишеше, че победителят ще бъде ъпгретнат до статус Silver. За моя изненада статуса ми не беше променен. Искам да попитам имал ли е някой такъв проблем и дали правилно съм разбрал условието на турнира. Ще мога ли да ползвам привилегиите на статус Silver?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей gikak,

Браво за победата! :s_cool:

Знам, че има подобни турнири. Ще е добре да пишеш на 888poker: support@888poker.com и те ще ти кажат кога да очакваш статуса.

Поздрави,
      Деси
    • stotex
      stotex
      Начален
      Пак съм аз. Минаха вече 3 дена в история пише платени днес си проверих сметката нямаше парите имали някои който е имал такъв случаи става въпрос за 888.ком:(
    • emo114
      emo114
      Бронз
      В 888 първо се чака три дни за одобрение и това е стандартно.След като е одобрено чакаш още 2-3 работни дни и са ти в сметката.Теглил съм доста пъти от там ивинаги е било така.Не съм имал проблем,но си знам,че една седмица трябва да изчакам след заявката.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от stotex
      Пак съм аз. Минаха вече 3 дена в история пише платени днес си проверих сметката нямаше парите имали някои който е имал такъв случаи става въпрос за 888.ком:(
      Здрасти stotex ,

Както Алекс ти е казал, може да отнеме до 5 дни и отделно още малко, в редки случаи. Мисля, че спокойно можеш да изчакаш до другата седмица, защото все пак се говори за работни дни, които не вкл. уикенда. Можеш да пишеш на покер залата още сега, все пак ние не отговаряме за техните плащания и те най-добре могат да ти кажат: support@888poker.com.

Поздрави,
      Деси
    • CTaH4o
      CTaH4o
      Бронз
      Добър ден искам да попитам едно въпросче, та значи може ли директно тия 50$ от препоръчан приятел да ги сложа вав 888 или трябва първо да пратя в скилл
    • 1
    • 2