Поля за помощ

• alexstankov
      alexstankov
      Глобален
      Здравейте, искам да ви задам един въпрос на който нямам отговор и много ме вълнува! :facepalm: Та значи, взех началния капитал от 50$ и въпросът ми е, ако с него направя 100ФТП точки и след това направя депозит дори и минимален, ще мога ли да изтегля парите си, или ще трябва да направя 100ФТП точки след като направя депозит? :facepalm: :facepalm: :D Благодаря Ви предварително за отговора, поздрави А. Станков :)
  • 17 отговора
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Мисля ,че точките са хиляда ,а не сто ,но не е необходимо да направиш първи депозит ,ако искаш да теглиш към карта обаче е необходимо преди това да си депозирал минимум 10 долара от нея.Точките ти се смятат общо ,а не от момента на депозита :)
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      .
    • alexstankov
      alexstankov
      Глобален
      Може ли някой да отговори конкретно на въпросът ми?
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      .
    • alexstankov
      alexstankov
      Глобален
      Окей, Марти, благодаря ти!
    • Novakov
      Novakov
      Бронз
      Конкретно ти отговарям - НЯМА ДА МОЖЕШ!
      За да изтеглиш тези $50 трябва да направиш 1 000(хиляда) точки в залата, в която са преведени. Ако направиш депозит и поискаш да изтеглиш капитала си, от залата ще ти разрешат да изтеглиш сума само до размера на направеният от теб депозит. PokerStrategy имат договор с тези зали и ти няма да можеш да изтеглиш първоначалният капитал от 50 долара докато не направиш 1 000 точки. Щом направиш изискуемия брой точки ще можеш да изтеглиш първоначалния капитал или каквото е останало от него, или каквото е станало с него :f_grin:
      Моят съвет е: НЕ ДЕПОЗИРАЙ СВОИ ПАРИ преди да си направил 1 000 точки! След като ги направиш, тогава депозирай, така ще се възползваш и от бонуса на залата, който е 100% върху направеният депозит до $600.
      Не забравяй, че бонус точките, които си спечелил при HAPPY HOUR не се смятат към тези 1 000. Успех по масите!!!
    • alexstankov
      alexstankov
      Глобален
      Благодаря ти много за изчерпателния отговор, но ако можеш да ми обясниш HAPPY HOUR какво е? :)

Поздрави А. Станков :)
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      .
    • xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      Първоначално публикувано от alexstankov
      Благодаря ти много за изчерпателния отговор, но ако можеш да ми обясниш HAPPY HOUR какво е? :)

Здравей,

HAPPY HOUR е време в което получаваш двойно повече FTP точки.

Мисля , че го има по няколко пъти на ден , ако не се лъжа. :)

Поздрави.
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Конкретно ти отговарям - НЯМА ДА МОЖЕШ! За да изтеглиш тези $50 трябва да направиш 1 000(хиляда) точки в залата, в която са преведени

Това не е вярно!!!
      За да изтеглиш началният си капитал трябва да направиш 1000 точки,НО ако депозираш свой пари трябва да направиш само 100 точки а да можеш да изтеглиш всичко!!!Дано съм бил полезен,нз защо само се дават мнения,които заблуждават потребителите!
    • alexstankov
      alexstankov
      Глобален
      Първоначално публикувано от Gmelestiq
      Конкретно ти отговарям - НЯМА ДА МОЖЕШ! За да изтеглиш тези $50 трябва да направиш 1 000(хиляда) точки в залата, в която са преведени

Това не е вярно!!!
      За да изтеглиш началният си капитал трябва да направиш 1000 точки,НО ако депозираш свой пари трябва да направиш само 100 точки а да можеш да изтеглиш всичко!!!Дано съм бил полезен,нз защо само се дават мнения,които заблуждават потребителите!

Искам да ти благодаря много, защото в началото и аз точно както казваш ти си мислех, че е, но има хора които имат за цел да ме заблудят, благодаря ти още веднъж задължен съм ти и все пак да попитам на конкретния ми въпрос, че отговор не получих!

Значи пратиха ми 50$, ако с тях направя 100 фтп точки и след това направя депозит ще мога ли директно да ги изтегля всичките пари, или след като направя депозита трябва да направя 100 фтп точки и тогава? :facepalm:

И още веднъж ти благодаря Gmelestiq!

• xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      Значи пратиха ми 50$, ако с тях направя 100 фтп точки и след това направя депозит ще мога ли директно да ги изтегля всичките пари, или след като направя депозита трябва да направя 100 фтп точки и тогава? :facepalm:
      Ще можеш да ги изтеглиш щом направиш депозит без значение дали преди или след депозита си направил точките .
    • alexstankov
      alexstankov
      Глобален
      Първоначално публикувано от xperteNWE
      Ще можеш да ги изтеглиш щом направиш депозит без значение дали преди или след депозита си направил точките .
      Жив и здрав да си, благодаря много!

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей alexstankov,

Да, можеш да изтеглиш своя бонус, за подробности, хубаво е да се консултираш и с отдела ни за обслужване на клиенти, защото те работят с потребителски сметки, във форума се грижим за вашето покер образование.

Покер образование, да тук помагаме за това да сте печеливши играчи, помагаме ви със стратегия както за покер масите, така и как да си изградите покер банка. Имай предвид, че тези $50 са твоята покер банка. Ако ги изтеглиш, то ти губиш шанса си да изкачваш лимитите и да тупаш знания. Изкачването на лимитите ще ти донесе и много повече от $50 или $100. Не бива да забравяш това. :)

Поздрави,
      Деси
    • BigFish2010
      BigFish2010
      Бронз
      Хората ви дават пари да се учите на нещо вие вече смятате как да си платите GSM с тях.Рибата в морето дето се вика,те тигана слагат.Както някой вече каза НЕ ГИ ТЕГЛИ-$50 с тях няма да забогатееш,но имаш възможност да играеш и да се развиваш,ако искаш де!
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      .
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Нека оставим всеки да реши за себе си, а вие може да споменете какво може да постигне, ако не си изтегли банката. Това е много по-мотивиращо и със сигурност може да помогне. :)

Поздрави,
      Деси