Тайланд

• DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет съфорумници :heart:

Искам към края на годината да отида с приятелката си на малка екскурзия в Тайланд. Просто страната ми се вижда страхотна и искам да я посетя.

За съжаление няма много информация ;) А тази която има съм я изчел.

За това искам да попитам тук дали някой е ходил там на екскурзия и дали е по-запознат с всичко там.

Искам сам да си я огранизирам без агенции и подобни лешперски неща защото излиза 5 пъти по-скъпо.

Митко
  • 11 отговора
    • JohnGotty
      JohnGotty
      Бронз
      Мисля че миналата година Славен Попов(предполагам знаеш кой е :) )беше някъде там и може да ти даде полезна информация ако се свържеш с него.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Thai...
      Thai girls...
      Thai se*...

Скъп самолетен билет. Евтина и бедна страна. (само това съм чувал, но не съм ходил за жалост)
      Приятно изкарване! :s_thumbsup:

Поздрави,
      Христо
    • dimikurdelov
      dimikurdelov
      Бронз
      Това е малко старо, но ако не си го чел ти го препоръчвам.

http://thailand.blog.bg/
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Аз само съм чувал, че в Тайланд е по-добре човек да иде без приятелката си...
    • amnesiasX
      amnesiasX
      Бронз
      Първоначално публикувано от RedGeneral86
      That's right :s_cool:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Хахах, е за съжаление няма как да стане тази хава :facepalm:

Найстина самолетното билетче си е скъпичко, около 550-650Е в двете посоки.

Ще разгледам линка, за да видя дали ще намеря нещо интересно.

Плашещото е, че Ноември месец там е приблизително 40 градуса ... и ще е малко странно с цялата климатизация.

Давайте още инфо, ако знаете нещо пикантно ;)

М
    • dimikurdelov
      dimikurdelov
      Бронз
      Ако си прочел блога на Киро, който ти пратих в него всичко е обяснено много добре. Киро дава разяснения как да обиколиш цялата страна максилмално евтино. Най-якото е, че там е много много евтино. :)
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Много прав си Генерале! +1
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от dimikurdelov
      Ако си прочел блога на Киро, който ти пратих в него всичко е обяснено много добре. Киро дава разяснения как да обиколиш цялата страна максилмално евтино. Най-якото е, че там е много много евтино. :)
      Четох го, всичко е ок и е много готин, единственият проблем е, че е малко старичък, но върши чудесна работа.

Общо взето излиза, че цигарите там са около 1$, а за 6$ ти правят какви ли не чудеса (три масажа + ядене).

Всичко найстина е мега евтино...представи си, щом ние мислим, че е евтино, какво би казъл един нормален европеец .. за него сигурно е нечовешка евтиния ;)

М
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от xXGuardXx
      Много прав си Генерале! +1
      А и съм чувал, че техните момичета много се лепят на белите момчета. Може би защото си мислят, че си фрашкан с пари. А фрашкан с пари е в джоба да имаш 50$. :facepalm:

Също така техните мъже пък си падали по бели момичета - така че може да заведеш и приятелката, ще има за всекиго по нещо. :D

Честно казано - като цяло изглежда страхотна дестинация, но внимавай да не се върнеш с няколко жени. :D
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Внимавай да не се объркаш някоя вечер подпиинал и да се прибереш със мъж подръка, мислейки си "Цензура". :facepalm:

Редактирано от moodkiller, причина: Mисля, че всички успяхме да си го представим ясно и без цветужтите определения. :)