Въпрос

• alexstankov
      alexstankov
      Глобален
      Здравейте,

значи направих си депозит, и получих 1 билет за турнир, първо може ли да ми кажете този билет къде ще бъде най-добре да го ополозотворя?

Също така като се регистрирах мисля, че не въведох реферъл код: PSVIP

Въпросът ми е ще полчуча ли 100% бонус за депозита ми?

Поздрави А. Станков :)
  • 2 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей alexstankov,

Не съм сигурен какъв точно билет си получил пък и ти не си написал. Обикновено тези билети са за определен вид турнири - например седмичен или месечен фрийрол за депозирали играчи. Най-вероятно има повече информация в името и описанието на билета.

Относно бонуса за първи депозит, най-вероятно ще получиш такъв, но не мога да бъда сигурен. Не си споменал за коя покер зала става въпрос.

Ако става въпрос за Full Tilt Poker, можеш да провериш дали ти е активиран бонуса за първи депозит, като влезеш в Каса (Cashier) и после натиснеш бутона Бонус сметка (Bonus account). Там има информация за всички бонуси, които си получил.

Поздрави,
      Станислав
    • alexstankov
      alexstankov
      Глобален
      Да видях какви бонуси имам! Да правилно във full тилт играя, и имам билет за първи депозит та къде най-добре ще е да го изиграя, разбрах че има нещо на pokerstrategy за 10000$ където влизат малко хора, какво ще ме посъветвате? Поздрави А. Станков :)