Какъв Windows ползвате ?

• gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Какъв Windows ползвате XP,Vista или 7 и доволни ли сте ? Има ли някакво значение това дали е настолен компютър или лаптоп тогава когато се чудим кой да инсталираме, защото за лаптоп като че ли по - често се ползват Vista и 7 ?
  • 26 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      7 Ultimate x64

Независимо за лаптоп или настолна машина - препоръчвам ти 7, вместо Виста. ХР доказано си върви без грижи, така че също е вариант, зависи какво ще ти трябва и какво ще ползваш.

Поздрави,
      yolov
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Забравих да спомена че аз ползвам ХР и наистина си върви без грижи и именно за тоа го ползвам него. Не съм сигурен дали и 7 е толкова безгрижен :f_biggrin:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Прозорец седми :D :D :D :D
    • achko
      achko
      Бронз
      определено 7 > ХР > Виста.
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      определено 7 > ХР > Виста.
      +1

В момента съм със Win 7 Ultimate x86
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Аз пък си карам със ХР и не ми е зле.Разбирам че 7 има повече +,но определено мисля да изчакам с инсталирането му.На практика и двете ОС ще ми вършат една и съща работа :)

А Виста никога съм нямал и няма и да си сложа,толкова дървена ОС не съм виждал,даже Windows 2000 е по-добра от нея.
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Ползваш този, за който ти стига ресурса. 7 е готин, но ако имаш бутикови части може да имаш проблеми с драйверите. ХР е може би най-стабилния продукт на Майкрософт, но според мен има страшно много подстригване, докато стане приятен за употреба :D
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      WIn 2000...и заради над половината зали не ми вървят..fulltilt,everest...нищо
    • gorianov
      gorianov
      Бронз
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      Забравих да спомена че аз ползвам ХР и наистина си върви без грижи и именно за тоа го ползвам него. Не съм сигурен дали и 7 е толкова безгрижен :f_biggrin:
      Зависи с колко RAM памет ти е компютъра,за 7 особено ако е 64 битовата версия ти трябват минимум 2 GB RAM,докато ХР върви без никакви проблеми дори при 512 MB RAM.Според мен ХР Home edition е най-сполучливата версия и най-непретенциозната към ресурси.
    • insol3n7
      insol3n7
      Бронз
      Емии моя е алyминиев window,никакъв шум не се чува!!!
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Windows XP за по-старите бараки. Подкарвам го на 256MB SDRAM и върви перфектно (Firefox 4 с отворени 10 таба не е проблем). Иначе на моя съм си със 7, поради ред причини. Най-важната е, че новия софтуер е оптимизиран за работа с прозорци 7. Иначе и 2та ги режа сериозно, докато станат годни за работа.
    • BigFish2010
      BigFish2010
      Бронз
      Windows 3.11 бе как!

Майтап бе,с Windows 7 Ultimate x64 от хипермаркет За*унда.Определено най-добрата боза за сега,макар и тя да се вкисва понякога!
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравейте,

Аз от 5-6 месеца съм със седмицата, но напоследък чувам все по добри отзиви за'Ubuntu" и съм решил да го пробвам. Вече съм се сдобил с инсталационен диск и е въпрос на време кога ще го сложа.

Някой ако го ползва в момента може да сподели отзиви по точно как се държи при работа с ХЕМ и покер клиентите! Ще съм благодарен за това!

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Вчера за 3-ти път преинсталирах 7-та :D :facepalm: но може и да не е от нея а малко по дийп ин май хардуер :D
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Здравейте,

Аз от 5-6 месеца съм със седмицата, но напоследък чувам все по добри отзиви за'Ubuntu" и съм решил да го пробвам. Вече съм се сдобил с инсталационен диск и е въпрос на време кога ще го сложа.

Някой ако го ползва в момента може да сподели отзиви по точно как се държи при работа с ХЕМ и покер клиентите! Ще съм благодарен за това!

Поздрави
      Пламен Георгиев
      Адаш, надявам се си ползвал Linux и знаеш, че инсталацията не е като на Windows (цъкаш next до откат). :evil:
    • durrrrr789
      durrrrr789
      Бронз
      Здравей @elpatseto

Наистина с Ubuntu се работи доста лесно и не натоварва толкова компа , но ако играеш покер трябва да провериш дали залите поддържат линукс .Аз не успях да инсталирам ХЕМ на Ubuntu (по принцип не съм специалист но се справям и сам с компютрите :D ) Това е от мен .Дано съм ти бил полезен

Успех
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      @LegionBG - Не съм инсталирал Линукс........ще бъде моят дебют! :D Thanks!

@durrrrr789 - Благодаря за инфото! Определено ми е необходима информация най-вече за това дали ХЕМ работи и покер залите! До тогава няма да го инсталирам!
    • BigFish2010
      BigFish2010
      Бронз
      Специално Ubuntu се инсталира много по-лесно от Windows дори и си е точно next,next,....finish!
      За ХЕМ незнам дали поддържа друга ОС освен Уин и може би Мак.
      Иначе като ОС е стабилно и сигурно,освен това доста красиво и с много ефекти.Може споко да си го инсталнеш като 2-ра ОС и да пробваш кое работи и кое не.
    • yolov
      yolov
      Бронз
      @ rosso1948
      Ако преинсталациите са крайно наложителни, значи имаш някакъв проблем, който не е свързан с ОС. Моята седмица не е преинсталирана от година и 1/2, нямам никакви проблеми и върви чудесно.

@BigFish2010
      В никакъв случай не искам да защитавам Уин-а :) но когато излзезе 7, една от рекламите беше, че се инсталира за 20 мин. Наистина бях много приятно изненадан, когато пуснах инсталацията, че с няколко 'next, next, finish' на около 20-тата минута вече беше приключил, заредил и вървеше.

Поздрави,
      yolov
    • 1
    • 2